BENETRIS OÜ
Registrisse kantud 11172425BENETRIS OÜ (registrikood 11172425) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 2 640 eurot ja puhaskasum -339 eurot, bilansimaht 4 875 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anneli Hallap. Juhatuse liige on Alar Hõim. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.10.2005 (20 a 11 k) · Harku tee 58, Rannamõisa küla, 76906
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,1 % | 2024: -325,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,7 % | 2024: 87,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: 7,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -339 | -12 000 | 0 | 0 | -520 | 0 | -2 428 |
| Käibevara | 4 875 | 4 234 | 16 234 | 16 234 | 16 234 | 16 754 | 16 754 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 875 | 4 234 | 16 234 | 16 234 | 16 234 | 16 754 | 16 754 |
| Kohustised kokku | 1 526 | 546 | 546 | 546 | 546 | 546 | 546 |
| Omakapital | 3 349 | 3 688 | 15 688 | 15 688 | 15 688 | 16 208 | 16 208 |
| Kasumimarginaal | -12,8 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 875 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 526 € · 31,3 %
- Omakapital 3 349 € · 68,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 326 € | 347 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 979 € | 1 041 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 990 € | 1 053 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 338 € | 359 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 116 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2025Muutmiskanne Ä 10104682 / 15
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10104682 / 14
-
06.07.2021Muutmiskanne Ä 10104682 / 13
-
31.05.2019Muutmiskanne Ä 10104682 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104682 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104682 / 11
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10104682 / 9
-
17.02.2015Muutmiskanne Ä 10104682 / 8
-
26.04.2013Muutmiskanne Ä 10104682 / 7
-
24.04.2013Muutmiskanne Ä 10104682 / M1
-
03.11.2011Muutmiskanne Ä 10104682 / 6
-
29.06.2010Muutmiskanne Ä 10104682 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |