NB.EE OÜ
Registrisse kantud 11173755NB.EE OÜ (registrikood 11173755) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük (EMTAK 47401). 2025. aasta müügitulu oli 3 878 455 eurot ja puhaskasum 39 109 eurot, bilansimaht 1 099 754 eurot. Juhatuse liige on Argo Alaniit. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.11.2005 (20 a 11 k) · Aia tn 3, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101008024 · osakapital 16 653 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101008024
- Osakapital
- 16 653 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,8 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,2 % | 2024: 63,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +24,2 % | 2024: −11,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 878 455 | 3 121 527 | 3 544 288 | 4 521 019 | 4 034 800 | 2 575 781 | 2 652 553 |
| Puhaskasum | 39 109 | 15 859 | 24 801 | 10 000 | 101 510 | 156 922 | 42 982 |
| Käibevara | 790 986 | 446 195 | 704 523 | 696 284 | 678 226 | 679 361 | 699 932 |
| Põhivara | 308 768 | 553 641 | 95 000 | 103 683 | 121 773 | 116 938 | 96 828 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 099 754 | 999 836 | 799 523 | 799 967 | 799 999 | 796 299 | 796 760 |
| Kohustised kokku | 426 586 | 365 777 | 181 322 | 6 567 | 16 599 | 114 409 | 171 792 |
| Omakapital | 673 168 | 634 059 | 618 201 | 793 400 | 783 400 | 681 890 | 624 968 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 0,5 % | 0,7 % | 0,2 % | 2,5 % | 6,1 % | 1,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 790 986 € · 71,9 %
- Põhivara 308 768 € · 28,1 %
- Lühiajalised kohustised 411 196 € · 37,4 %
- Pikaajalised kohustised 15 390 € · 1,4 %
- Omakapital 673 168 € · 61,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47401 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük põhitegevus 3 360 219 €
-
77331 Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent 518 236 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 205 377 € | 30 125 € | 1 675 118 € | 9 |
| II kv 2026 | 171 618 € | 26 870 € | 1 373 349 € | 10 |
| I kv 2026 | 147 852 € | 26 381 € | 1 040 362 € | 10 |
| IV kv 2025 | 171 389 € | 25 237 € | 1 419 932 € | 10 |
| III kv 2025 | 152 766 € | 24 348 € | 1 188 368 € | 9 |
| II kv 2025 | 137 143 € | 22 407 € | 1 210 525 € | 9 |
| I kv 2025 | 134 166 € | 26 710 € | 1 096 303 € | 8 |
| IV kv 2024 | 156 591 € | 24 734 € | 1 154 152 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 68 459 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 042 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 558 373 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 146 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anneli Annus
- Kappeli maailm OÜ Juhatuse liige
- Krediitor OÜ Juhatuse liige
- Reval Residential Suites OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Pikk tn 37 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, J. Kappeli tn 10, J. Kappeli tn 10a // 10b korteriühistu Juhatuse liige
-
Argo Alaniit
- Kappeli maailm OÜ Tegelik kasusaaja
- GreenDice AS Tegelik kasusaaja
- UÜ Videokuulutus Tegelik kasusaaja
- Usaldusühing Heategevuspunkt Osanik
- FINANTSEERIJA OÜ Osanik
- Krediitor OÜ Osanik
- OÜ Notebooks.ee Juhatuse liige
- KAMA EHITUS OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 46. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 554 065 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 424 | 65 233 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Alutaguse Vallavalitsus · maksed 2 567 €
- SA Valgamaa Arenguagentuur · maksed 2 527 €
- Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjandusinstituut · maksed 911 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 828 €
- AS Tõrva Tervisekeskus · maksed 466 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 124 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubTurg on üleküllastunud ja pidevalt tuleb juurde uusi mudeleid. Elu on piisavalt tempokas, et pole aega teha valesid valikuid. Teeme valikuid ja vastutame nende eest!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.01.2026Muutmiskanne Ä 20030158 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20030158 / 10
-
06.04.2021Muutmiskanne Ä 20030158 / 9
-
02.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20030158 / 8
-
30.06.2018Muutmiskanne Ä 20030158 / 7
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 20030158 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20030158 / 5
-
03.02.2017Muutmiskanne Ä 20030158 / 4
-
26.01.2017Muutmiskanne Ä 20030158 / M5
-
22.03.2011Muutmiskanne Ä 20030158 / 3
-
11.03.2011Muutmiskanne Ä 20030158 / M4
-
09.03.2011Muutmiskanne Ä 20030158 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |