Osaühing Baltic Log Cabins
Registrisse kantud 11176274Osaühing Baltic Log Cabins (registrikood 11176274) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Ebavere küla, tegevusala puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine (EMTAK 16281). 2025. aasta müügitulu oli 23 124 220 eurot ja puhaskasum 1 390 625 eurot, bilansimaht 17 663 079 eurot. Juhatuse liikmed on Eoin Patrick Murphy, Andrew David Murphy, Christopher David Murphy. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2005 (21 a 0 k) · Puidutööstuse tee, Ebavere küla, 46209
Registriandmed KMKR EE100999422 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100999422
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,0 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,2 % | 2024: 18,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 96,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,8 | 2024: 28,6 |
| Müügitulu kasv | +9,5 % | 2024: +8,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 124 220 | 21 118 678 | 19 430 245 | 23 417 745 | 19 295 950 | 12 511 798 | 10 477 012 |
| Puhaskasum | 1 390 625 | 2 976 013 | 3 811 906 | 4 514 428 | 3 714 651 | 1 457 238 | 1 458 659 |
| Käibevara | 14 669 324 | 14 549 639 | 12 134 938 | 9 882 752 | 7 281 299 | 4 885 850 | 4 375 760 |
| Põhivara | 2 993 755 | 2 405 007 | 2 511 437 | 2 275 269 | 1 831 676 | 1 141 664 | 1 128 283 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 663 079 | 16 954 646 | 14 646 375 | 12 158 021 | 9 112 975 | 6 027 514 | 5 504 043 |
| Kohustised kokku | 791 206 | 529 640 | 445 455 | 511 426 | 537 155 | 475 763 | 279 903 |
| Omakapital | 16 871 873 | 16 425 006 | 14 200 920 | 11 646 595 | 8 575 820 | 5 551 751 | 5 224 140 |
| Kasumimarginaal | 6,0 % | 14,1 % | 19,6 % | 19,3 % | 19,3 % | 11,6 % | 13,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 669 324 € · 83,1 %
- Põhivara 2 993 755 € · 16,9 %
- Lühiajalised kohustised 780 428 € · 4,4 %
- Pikaajalised kohustised 10 778 € · 0,1 %
- Omakapital 16 871 873 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 336 064 € | 9 136 899 € | 167 |
| II kv 2026 | 193 576 € | 285 812 € | 7 736 643 € | 188 |
| I kv 2026 | 0 € | 293 455 € | 5 246 470 € | 158 |
| IV kv 2025 | 0 € | 299 438 € | 5 734 507 € | 153 |
| III kv 2025 | 110 540 € | 324 571 € | 5 174 606 € | 146 |
| II kv 2025 | 0 € | 247 754 € | 6 915 001 € | 154 |
| I kv 2025 | 32 540 € | 245 347 € | 5 581 279 € | 121 |
| IV kv 2024 | 8 605 € | 220 462 € | 4 971 239 € | 117 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 112 021 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 045 633 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 290 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Väike-Maarja vald 23 124 220 €
- 1. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Väike-Maarja vald 7 tk
- 1. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 4,5 %
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Väike-Maarja vald 17 tk
- 3. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Väike-Maarja vald 16 871 873 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 450 | 171 532 |
| Müük avalikule sektorile | – | 2 066 |
| Toetused kokku | 2 450 | 171 532 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 450 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40018766 / 12
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 40018766 / 11
-
07.09.2021Muutmiskanne Ä 40018766 / 10
-
11.09.2020Muutmiskanne Ä 40018766 / 9
-
13.07.2018Muutmiskanne Ä 40018766 / 8
-
04.07.2018Muutmiskanne Ä 40018766 / 7
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 40018766 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40018766 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 18766 / 4
-
15.10.2007Muutmiskanne Ä 18766 / 3
-
17.11.2006Muutmiskanne Ä 18766 / 2
-
04.07.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 92291 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.08.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 08.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 19.11.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 27.11.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 31.01.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 07.09.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 12.11.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |