OÜ Bigflash
Registrisse kantud 11176363OÜ Bigflash (registrikood 11176363) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 40 809 eurot ja puhaskasum 13 941 eurot, bilansimaht 869 168 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Esti Hutchins. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Esti Hutchins. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2005 (21 a 0 k) · Vabaõhukooli tee 42, Tallinn, 12014
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,2 % | 2024: 76,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: 16,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,2 % | 2024: 39,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | −38,5 % | 2024: +26,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 809 | 66 337 | 52 650 | 43 015 | 54 124 | 60 197 | 45 777 |
| Puhaskasum | 13 941 | 50 555 | 64 060 | -42 476 | 91 712 | 68 203 | 41 953 |
| Käibevara | 239 597 | 200 408 | 236 027 | 364 234 | 258 899 | 153 198 | 92 049 |
| Põhivara | 629 571 | 579 300 | 415 000 | 226 000 | 226 000 | 226 000 | 226 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 869 168 | 779 708 | 651 027 | 590 234 | 484 899 | 379 198 | 318 049 |
| Kohustised kokku | 562 787 | 470 268 | 392 142 | 395 409 | 247 598 | 233 609 | 240 663 |
| Omakapital | 306 381 | 309 440 | 258 885 | 194 825 | 237 301 | 145 589 | 77 386 |
| Kasumimarginaal | 34,2 % | 76,2 % | 121,7 % | -98,7 % | 169,4 % | 113,3 % | 91,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 239 597 € · 27,6 %
- Põhivara 629 571 € · 72,4 %
- Lühiajalised kohustised 78 020 € · 9,0 %
- Pikaajalised kohustised 484 767 € · 55,8 %
- Omakapital 306 381 € · 35,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 115 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 946 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 56 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 974 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 821 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 63 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 21 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 705 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Esti Hutchins
- bigname OÜ Osanik
- OÜ Nailstar Osanik
- Osaühing Tallnail Juhatuse liige
- Nailstar Kristiine OÜ Juhatuse liige
- IT Grupp Finantseeringud OÜ Tegelik kasusaaja
- Nailstar Viru OÜ Osanik
- Nailstar Poordi OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| IT Grupp Finantseeringud OÜ | 100 % | 40 000 EEK | 01.09.2023 | 35 793 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
LEI 894500IM8PL5V8XMR524
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 650 | 3 600 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Rail Baltic Estonia · maksed 650 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10092316 / 11
-
18.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10092316 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10092316 / 9
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10092316 / 8
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10092316 / 7
-
01.08.2012Muutmiskanne Ä 10092316 / 6
-
20.01.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 92316 / 5
-
13.11.2009Muutmiskanne Ä 92316 / 4
-
17.09.2008Muutmiskanne Ä 92316 / 3
-
11.11.2005Muutmiskanne Ä 92316 / 2
-
10.10.2005Esmakanne Ä 92316
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |