INSTRUCT OÜ
Registrisse kantud 11177919INSTRUCT OÜ (registrikood 11177919) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 5 350 eurot ja puhaskasum 4 515 eurot, bilansimaht 12 593 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaie Kullik. Juhatuse liige on Kaie Kullik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.2005 (21 a 0 k) · Linda tn 7/1, Tallinn, 10411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 84,4 % | 2024: 65,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,9 % | 2024: 38,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 404,9 |
| Müügitulu kasv | +14,8 % | 2024: +76,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 350 | 4 661 | 2 645 | 1 098 | 358 | – | – |
| Puhaskasum | 4 515 | 3 071 | 995 | 1 098 | 358 | 0 | 0 |
| Käibevara | 11 509 | 8 097 | 5 007 | 4 011 | 2 914 | 2 556 | 2 556 |
| Põhivara | 1 084 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 593 | 8 097 | 5 007 | 4 011 | 2 914 | 2 556 | 2 556 |
| Kohustised kokku | 0 | 20 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 12 593 | 8 077 | 5 007 | 4 011 | 2 914 | 2 556 | 2 556 |
| Kasumimarginaal | 84,4 % | 65,9 % | 37,6 % | 100,0 % | 100,0 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 509 € · 91,4 %
- Põhivara 1 084 € · 8,6 %
- Omakapital 12 593 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81211 Hoonete üldpuhastus põhitegevus 2 812 €
-
68311 Kinnisvarateenuste vahendusteenus 2 538 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10092478 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10092478 / 5
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10092478 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10092478 / 3
-
19.10.2009Muutmiskanne Ä 92478 / 2
-
15.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 92478 / M4
-
20.10.2008Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 92478 / M3
-
11.02.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 92478 / M2
-
18.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 92478 / M1
-
12.10.2005Esmakanne Ä 92478
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.11.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.10.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.11.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |