TELEVOOL OÜ
Registrisse kantud 11179108TELEVOOL OÜ (registrikood 11179108) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük (EMTAK 46503). 2025. aasta müügitulu oli 370 803 eurot ja puhaskasum 54 823 eurot, bilansimaht 366 219 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henri Loss. Juhatuse liige on Henri Loss. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.10.2005 (21 a 0 k) · Pardi tn 26, Tallinn, 11311
Registriandmed KMKR EE101003605 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101003605
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 2024: 17,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,9 % | 2024: 43,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,7 % | 2024: 56,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −20,5 % | 2024: +46,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 370 803 | 466 487 | 318 769 | 443 417 | 421 883 | 363 078 | 526 735 |
| Puhaskasum | 54 823 | 81 924 | 32 768 | 23 736 | 27 546 | 8 118 | 60 188 |
| Käibevara | 193 617 | 172 872 | 100 234 | 115 992 | 122 988 | 103 687 | 121 225 |
| Põhivara | 172 602 | 162 020 | 103 506 | 93 942 | 105 422 | 96 861 | 76 062 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 366 219 | 334 892 | 203 740 | 209 934 | 228 410 | 200 548 | 197 287 |
| Kohustised kokku | 136 558 | 145 054 | 85 826 | 83 788 | 112 500 | 92 184 | 68 635 |
| Omakapital | 229 661 | 189 838 | 117 914 | 126 146 | 115 910 | 108 364 | 128 652 |
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 17,6 % | 10,3 % | 5,4 % | 6,5 % | 2,2 % | 11,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 193 617 € · 52,9 %
- Põhivara 172 602 € · 47,1 %
- Lühiajalised kohustised 82 934 € · 22,6 %
- Pikaajalised kohustised 53 624 € · 14,6 %
- Omakapital 229 661 € · 62,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46503 Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük põhitegevus 274 432 €
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine 95 727 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 757 € | 1 256 € | 130 881 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 415 € | 1 171 € | 85 053 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 531 € | 1 381 € | 84 999 € | 1 |
| IV kv 2025 | 16 279 € | 1 067 € | 152 578 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 173 € | 1 067 € | 70 442 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 753 € | 1 067 € | 95 393 € | 1 |
| I kv 2025 | 11 478 € | 1 062 € | 86 818 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 530 € | 1 750 € | 169 353 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 919 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 419 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 627 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 805 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPardi tn 26, Tallinn, 11311
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10092645 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10092645 / 6
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10092645 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10092645 / 4
-
27.02.2012Muutmiskanne Ä 10092645 / 3
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10092645 / M1
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 92645 / 2
-
18.10.2005Esmakanne Ä 92645
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |