GingerProject OÜ
Registrisse kantud 11182441GingerProject OÜ (registrikood 11182441) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala finantsnõustamine (EMTAK 66191). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -92 882 eurot, bilansimaht 2 996 588 eurot. Juhatuse liikmed on Cezary Łukasz Głuch, Filip Pyszkowski, Hendrik Hindov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.11.2005 (20 a 11 k) · Sakala tn 10, Tallinn, 10116
Registriandmed KMKR EE101008202 · osakapital 20 448 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101008202
- Osakapital
- 20 448 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Finantsnõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,6 % | 2023: 0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 2023: 88,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2023: 8,4 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −62,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 92 213 | 248 062 | 1 413 008 | 87 703 | 60 334 |
| Puhaskasum | -92 882 | 4 677 | 224 797 | 870 352 | 70 792 | -12 976 |
| Käibevara | 2 961 531 | 2 364 390 | 2 220 751 | 1 990 719 | 602 576 | 430 757 |
| Põhivara | 35 057 | 35 057 | 100 902 | 58 599 | 529 723 | 530 380 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 996 588 | 2 399 447 | 2 321 653 | 2 049 318 | 1 132 299 | 961 137 |
| Kohustised kokku | 970 856 | 280 833 | 207 716 | 170 401 | 123 734 | 23 364 |
| Omakapital | 2 025 732 | 2 118 614 | 2 113 937 | 1 878 917 | 1 008 565 | 937 773 |
| Kasumimarginaal | – | 5,1 % | 90,6 % | 61,6 % | 80,7 % | -21,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 961 531 € · 98,8 %
- Põhivara 35 057 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 970 856 € · 32,4 %
- Omakapital 2 025 732 € · 67,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 749 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 301 677 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 69 395 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 3 709 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 250 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
AnsonBaer Nordic OÜ
- Milo Solutions OÜ Muu roll
- Asennustec OÜ Osanik
- Thais OÜ Muu roll
- Whitebeard Marketing OÜ Muu roll
- Logistics & Hospitality Consulting OÜ Muu roll
- PWDK Consulting OÜ Muu roll
- Makemake Software OÜ Osanik
- KABAT OÜ Muu roll
-
Hendrik Hindov
- Milo Solutions OÜ Juhatuse liige
- Whitebeard Marketing OÜ Juhatuse liige
- Makemake Software OÜ Juhatuse liige
- AnsonBaer Nordic OÜ Juhatuse liige
- Phoenix Sun OÜ Juhatuse liige
- Nexia AnsonBaer OÜ Tegelik kasusaaja
- VOURLA OÜ Juhatuse liige
- Ports Resto OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
AnsonBaer Nordic OÜ 27 %
Skeem
LEI 213800DL8CJGM9WN8161
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 49. Suurimad juhatused · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10093051 / 18
-
15.08.2023Muutmiskanne Ä 10093051 / 17
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 10093051 / 16
-
17.02.2022Muutmiskanne Ä 10093051 / 15
-
27.04.2021Muutmiskanne Ä 10093051 / 14
-
26.04.2021Muutmiskanne Ä 10093051 / M4
-
07.04.2021Muutmiskanne Ä 10093051 / 13
-
23.02.2021Muutmiskanne Ä 10093051 / M3
-
22.02.2021Muutmiskanne Ä 10093051 / M2
-
21.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10093051 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10093051 / 11
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10093051 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |