OÜ SmartCode
Registrisse kantud 11185929OÜ SmartCode (registrikood 11185929) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 13 114 eurot ja puhaskasum 27 055 eurot, bilansimaht 713 492 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rene Bernard. Juhatuse liige on Rene Bernard. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.11.2005 (20 a 10 k) · Toominga tn 6, Pärnu linn, 80012
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 206,3 % | 2024: 222,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,0 % | 2024: 20,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,2 % | 2024: 49,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +3,2 % | 2024: +8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +52,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 114 | 12 705 | 11 718 | 11 850 | 8 667 | 1 583 | 0 |
| Puhaskasum | 27 055 | 28 225 | 60 022 | 8 167 | 6 318 | 1 654 | 1 372 |
| Käibevara | 556 592 | 143 620 | 123 621 | 55 136 | 44 892 | 36 642 | 33 951 |
| Põhivara | 156 900 | 137 000 | 139 000 | 96 000 | 98 000 | 100 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 713 492 | 280 620 | 262 621 | 151 136 | 142 892 | 136 642 | 33 951 |
| Kohustised kokku | 176 705 | 142 904 | 153 130 | 101 667 | 101 590 | 101 658 | 622 |
| Omakapital | 536 787 | 137 716 | 109 491 | 49 469 | 41 302 | 34 984 | 33 329 |
| Kasumimarginaal | 206,3 % | 222,2 % | 512,2 % | 68,9 % | 72,9 % | 104,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 556 592 € · 78,0 %
- Põhivara 156 900 € · 22,0 %
- Lühiajalised kohustised 176 705 € · 24,8 %
- Omakapital 536 787 € · 75,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 9 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 9 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rene Bernard
- MotoStop OÜ Tegelik kasusaaja
- Hooneühistu garaažikooperatiiv LOMBI-4 Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemToominga tn 6, Pärnu linn, 80012
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
13.03.2025Muutmiskanne Ä 30021459 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30021459 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30021459 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30021459 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30021459 / 4
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 30021459 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 21459 / 2
-
22.11.2005Esmakanne Ä 21459
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |