LLI EESTI OÜ
Registrisse kantud 11193309LLI EESTI OÜ (registrikood 11193309) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük (EMTAK 46842). 2025. aasta müügitulu oli 25 142 eurot ja puhaskasum -872 eurot, bilansimaht 132 473 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nataniel Bakhoff. Juhatuse liige on Nataniel Bakhoff. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.11.2005 (20 a 10 k) · Pärnu mnt 146, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE101010371 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101010371
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 2024: -51,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,7 % | 2024: -7,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 157,7 | 2024: 122,4 |
| Müügitulu kasv | +37,9 % | 2024: −30,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 142 | 18 234 | 26 396 | 46 686 | 72 634 | 84 749 | 84 568 |
| Puhaskasum | -872 | -9 324 | -2 668 | -3 656 | 17 427 | 8 152 | 21 449 |
| Käibevara | 132 005 | 132 400 | 141 017 | 149 720 | 158 648 | 142 240 | 136 693 |
| Põhivara | 468 | 1 190 | 1 912 | 1 758 | 2 313 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 132 473 | 133 590 | 142 929 | 151 478 | 160 961 | 142 240 | 136 693 |
| Kohustised kokku | 837 | 1 082 | 1 097 | 978 | 1 804 | 511 | 3 115 |
| Omakapital | 131 636 | 132 508 | 141 832 | 150 500 | 159 157 | 141 729 | 133 578 |
| Kasumimarginaal | -3,5 % | -51,1 % | -10,1 % | -7,8 % | 24,0 % | 9,6 % | 25,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 132 005 € · 99,6 %
- Põhivara 468 € · 0,4 %
- Lühiajalised kohustised 837 € · 0,6 %
- Omakapital 131 636 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 157,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 531 € | 1 054 € | 3 964 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 502 € | 902 € | 6 052 € | 1 |
| I kv 2026 | 579 € | 0 € | 6 216 € | 1 |
| IV kv 2025 | 994 € | 19 € | 6 213 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 725 € | 1 403 € | 2 344 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 057 € | 1 403 € | 8 532 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 038 € | 1 387 € | 6 922 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 950 € | 1 355 € | 4 846 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 510 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 38,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 321 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 9 830 | 21 499 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 6 222 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 1 331 €
- OÜ Saue Spordirajatised · maksed 1 247 €
- Tallinna Tööstushariduskeskus · maksed 622 €
- Saku Vallavalitsus · maksed 409 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10093625 / 9
-
03.02.2020Muutmiskanne Ä 10093625 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10093625 / 7
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10093625 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10093625 / 5
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10093625 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 93625 / 3
-
18.07.2006Muutmiskanne Ä 93625 / 2
-
22.11.2005Esmakanne Ä 93625
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |