Estholz OÜ
Registrisse kantud 11196791Estholz OÜ (registrikood 11196791) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Vorbuse küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 509 411 eurot ja puhaskasum 6 770 eurot, bilansimaht 173 137 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Priit Pütt. Juhatuse liige on Priit Pütt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2005 (20 a 10 k) · Jõerahu tn 10, Vorbuse küla, 61412
Registriandmed KMKR EE101027348 · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101027348
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: 5,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,8 % | 2024: 81,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,8 | 2024: 20,4 |
| Müügitulu kasv | +508,7 % | 2024: −36,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 509 411 | 83 692 | 132 153 | 142 896 | 20 001 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 6 770 | 8 263 | 26 867 | 86 413 | -8 470 | 0 | 0 |
| Käibevara | 141 964 | 131 979 | 120 611 | 93 912 | 18 564 | 27 034 | 27 034 |
| Põhivara | 31 173 | 39 013 | 46 853 | 54 693 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 173 137 | 170 992 | 167 464 | 148 605 | 18 564 | 27 034 | 27 034 |
| Kohustised kokku | 26 259 | 30 884 | 35 620 | 43 628 | – | – | – |
| Omakapital | 146 878 | 140 108 | 131 844 | 104 977 | 18 564 | 27 034 | 27 034 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 9,9 % | 20,3 % | 60,5 % | -42,3 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 141 964 € · 82,0 %
- Põhivara 31 173 € · 18,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 155 € · 4,1 %
- Pikaajalised kohustised 19 104 € · 11,0 %
- Omakapital 146 878 € · 84,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 568 € | 3 818 € | 439 155 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 4 262 € | 172 954 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 3 771 € | 109 419 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 3 308 € | 169 425 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 2 138 € | 224 593 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 1 036 € | 81 510 € | 0 |
| I kv 2025 | 647 € | 0 € | 3 231 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 114 € | 2 100 € | 15 098 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 523 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 273 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 146 385 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 447 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõerahu tn 10, Vorbuse küla, 61412
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036223 / 6
-
17.12.2021Muutmiskanne Ä 20036223 / 5
-
04.12.2021Muutmiskanne Ä 20036223 / M7
-
25.04.2018Muutmiskanne Ä 20036223 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036223 / 3
-
30.06.2009Muutmiskanne Ä 36223 / 2
-
04.11.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 36223 / M2
-
12.11.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 36223 / M1
-
10.08.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 94013 / 4
-
08.08.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 36223
-
02.08.2006Märkus Ä 94013 / 3
-
19.12.2005Muutmiskanne Ä 94013 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 17.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2006 | – | – |