Ergonomik OÜ
Registrisse kantud 11198465Ergonomik OÜ (registrikood 11198465) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46151). 2024. aasta müügitulu oli 938 855 eurot ja puhaskasum -2 939 eurot, bilansimaht 817 378 eurot. Juhatuse liikmed on Erwin Schweigert, Taavi Vasserman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2005 (20 a 10 k) · Tööstuse tn 47b-1, Tallinn, 10416
Registriandmed KMKR EE101035204 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101035204
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -0,3 % | 2023: 11,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,4 % | 2023: 18,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,5 % | 2023: 77,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,3 | 2023: 3,8 |
| Müügitulu kasv | −38,8 % | 2023: +5,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −9,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 938 855 | 1 533 835 | 1 453 587 | 1 198 455 | 1 205 960 | 1 573 145 |
| Puhaskasum | -2 939 | 175 583 | 204 628 | 8 546 | 167 176 | 235 156 |
| Käibevara | 633 416 | 1 018 660 | 1 159 684 | 912 585 | 1 014 589 | 1 041 001 |
| Põhivara | 183 962 | 189 591 | 183 432 | 194 243 | 146 100 | 157 198 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 817 378 | 1 208 251 | 1 343 116 | 1 106 828 | 1 160 689 | 1 198 199 |
| Kohustised kokku | 118 679 | 266 612 | 337 060 | 205 400 | 167 807 | 272 472 |
| Omakapital | 698 699 | 941 639 | 1 006 056 | 901 428 | 992 882 | 925 727 |
| Kasumimarginaal | -0,3 % | 11,4 % | 14,1 % | 0,7 % | 13,9 % | 14,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 633 416 € · 77,5 %
- Põhivara 183 962 € · 22,5 %
- Lühiajalised kohustised 118 679 € · 14,5 %
- Omakapital 698 699 € · 85,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 798 € | 7 700 € | 211 804 € | 3 |
| II kv 2026 | 15 592 € | 9 911 € | 172 817 € | 3 |
| I kv 2026 | 11 381 € | 12 213 € | 415 601 € | 4 |
| IV kv 2025 | 40 191 € | 12 083 € | 707 183 € | 4 |
| III kv 2025 | 12 862 € | 13 777 € | 902 926 € | 4 |
| II kv 2025 | 11 259 € | 12 081 € | 425 164 € | 4 |
| I kv 2025 | 15 238 € | 11 555 € | 602 969 € | 4 |
| IV kv 2024 | 17 005 € | 9 350 € | 510 864 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 599 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 567 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 70 601 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 645 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erwin Schweigert
- OÜ Estate SC Tegelik kasusaaja
- Vaba Kapital OÜ Tegelik kasusaaja
- Projekt ESC OÜ Juhatuse liige
- Spring Farm OÜ Tegelik kasusaaja
-
Taavi Vasserman
- Vaba Kapital OÜ Juhatuse liige
- Margekas OÜ Juhatuse liige
- OÜ TOPU PUHKUS Tegelik kasusaaja
- Võsa ja Vetikas MTÜ Juhatuse liige
- Vusser OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 02.11.2020 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 696 | 545 |
| Müük avalikule sektorile | 194 225 | 554 779 |
| Toetused kokku | 696 | 545 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 77 610 €
- Rahvusarhiiv · maksed 49 699 €
- Tallinna Ülikool · maksed 39 918 €
- Päästeamet · maksed 12 618 €
- Kõrgem Kunstikool Pallas · maksed 5 519 €
- Häirekeskus · maksed 4 464 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Politsei- ja Piirivalveamet · 28.10.2024 · 2 osa · raamleping
-
Büroomööbli ostmine 15 484 €Tallinna Ülikool · 02.08.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVali meeskonna inspireerimiseks ja kontori sisustamiseks ergonoomiline kontorimööbel ja unikaalne eritellimusmööbel.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10093681 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10093681 / 12
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10093681 / 11
-
06.04.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10093681 / 10
-
14.04.2014Muutmiskanne Ä 10093681 / 9
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 10093681 / 8
-
12.12.2011Muutmiskanne Ä 10093681 / 7
-
11.04.2011Muutmiskanne Ä 10093681 / 6
-
07.02.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10093681 / 5
-
14.10.2008Muutmiskanne Ä 93681 / 4
-
27.07.2007Muutmiskanne Ä 93681 / 3
-
16.06.2006Muutmiskanne Ä 93681 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |