Maxcent OÜ
Registrisse kantud 11198979Maxcent OÜ (registrikood 11198979) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 108 340 eurot ja puhaskasum 11 639 eurot, bilansimaht 241 739 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Ausing. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Tarmo Ausing. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2005 (20 a 10 k) · Mustamäe tee 159, Tallinn, 12913
Registriandmed KMKR EE101025706 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101025706
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,1 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2024: 91,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,8 | 2024: 4,9 |
| Müügitulu kasv | +2,5 % | 2024: 0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 340 | 105 660 | 105 660 | 93 850 | 91 900 | 75 134 | 80 161 |
| Puhaskasum | 11 639 | 2 391 | 23 087 | 28 695 | 23 051 | 24 190 | 39 862 |
| Käibevara | 105 641 | 105 181 | 126 959 | 116 647 | 111 351 | 92 261 | 78 601 |
| Põhivara | 136 098 | 139 491 | 142 883 | 134 049 | 124 874 | 126 667 | 114 508 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 241 739 | 244 672 | 269 842 | 250 696 | 236 225 | 218 928 | 193 109 |
| Kohustised kokku | 11 970 | 21 542 | 21 103 | 5 043 | 19 267 | 13 022 | 5 393 |
| Omakapital | 229 769 | 223 130 | 248 739 | 245 653 | 216 958 | 205 906 | 187 716 |
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2,3 % | 21,9 % | 30,6 % | 25,1 % | 32,2 % | 49,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 105 641 € · 43,7 %
- Põhivara 136 098 € · 56,3 %
- Lühiajalised kohustised 11 970 € · 5,0 %
- Omakapital 229 769 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 024 € | 3 783 € | 28 023 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 853 € | 3 783 € | 28 023 € | 1 |
| I kv 2026 | 10 288 € | 3 762 € | 28 023 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 590 € | 3 718 € | 28 023 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 151 € | 3 718 € | 26 951 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 129 € | 3 718 € | 26 415 € | 1 |
| I kv 2025 | 7 234 € | 3 678 € | 26 415 € | 1 |
| IV kv 2024 | 9 225 € | 3 597 € | 26 543 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 008 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 261 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 341 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 425 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Stars En Prix Osaühing | 3,72 % | 273 € | 16.08.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Stars En Prix Osaühing 3,72 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10094299 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10094299 / 7
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10094299 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10094299 / 5
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10094299 / 4
-
30.12.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10094299 / 3
-
05.05.2010Muutmiskanne Ä 10094299 / 2
-
25.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 94299 / M4
-
16.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 94299 / M3
-
13.10.2008Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 94299 / M2
-
03.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 94299 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2006 | – | – |