osaühing Redirect
Registrisse kantud 11199097osaühing Redirect (registrikood 11199097) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 2 456 eurot ja puhaskasum -1 257 eurot, bilansimaht 12 574 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Vaikna. Juhatuse liige on Siim Vaikna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2005 (20 a 10 k) · Sõpruse pst 243, Tallinn, 13420
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -51,2 % | 2024: 31,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,0 % | 2024: 21,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 464,5 | 2024: 86,4 |
| Müügitulu kasv | −74,0 % | 2024: +181,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 456 | 9 434 | 3 350 | 3 908 | 4 130 | 3 754 | 7 856 |
| Puhaskasum | -1 257 | 2 962 | 579 | 867 | -479 | 2 041 | 2 853 |
| Käibevara | 6 038 | 9 675 | 8 940 | 7 307 | 9 654 | 16 503 | 13 668 |
| Põhivara | 6 536 | 4 255 | 1 926 | 2 979 | 3 014 | 1 644 | 2 245 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 574 | 13 930 | 10 866 | 10 286 | 12 668 | 18 147 | 15 913 |
| Kohustised kokku | 13 | 112 | 10 | 10 | 258 | 258 | 65 |
| Omakapital | 12 561 | 13 818 | 10 856 | 10 276 | 12 410 | 17 889 | 15 848 |
| Kasumimarginaal | -51,2 % | 31,4 % | 17,3 % | 22,2 % | -11,6 % | 54,4 % | 36,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 038 € · 48,0 %
- Põhivara 6 536 € · 52,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 € · 0,1 %
- Omakapital 12 561 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 464,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 698 € | 210 € | 0 € | 0 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 233 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 70 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 250 | 500 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Loksa Linnavalitsus · maksed 1 950 €
- Kiili Vallavalitsus · maksed 300 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10094317 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10094317 / 7
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10094317 / 6
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10094317 / 5
-
02.12.2013Muutmiskanne Ä 10094317 / 4
-
20.11.2013Muutmiskanne Ä 10094317 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 94317 / 3
-
11.04.2006Muutmiskanne Ä 94317 / 2
-
03.03.2006Muutmiskanne Ä 94317 / M1
-
15.12.2005Esmakanne Ä 94317
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 23.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |