BioPellets OÜ
Registrisse kantud 11200469BioPellets OÜ (registrikood 11200469) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Rapla linn, tegevusala teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük (EMTAK 46211). 2025. aasta müügitulu oli 434 709 eurot ja puhaskasum -358 eurot, bilansimaht 59 510 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmas Pallon. Juhatuse liige on Urmas Pallon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.12.2005 (20 a 9 k) · Aia tn 4, Rapla linn, 79512
Registriandmed KMKR EE101041094 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101041094
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,1 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,4 % | 2024: -0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,7 % | 2024: 14,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +8,4 % | 2024: −51,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −17,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 434 709 | 401 131 | 821 026 | 1 832 172 | 867 234 | 1 162 961 | 617 971 |
| Puhaskasum | -358 | -30 | 5 980 | -144 | 67 | -9 777 | -39 505 |
| Käibevara | 59 510 | 56 393 | 56 644 | 150 454 | 96 059 | 91 090 | 144 430 |
| Põhivara | 0 | 1 000 | 1 174 | 1 457 | 1 598 | 1 669 | 5 566 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 59 510 | 57 393 | 57 818 | 151 911 | 97 657 | 92 759 | 149 996 |
| Kohustised kokku | 51 353 | 48 878 | 49 273 | 149 346 | 94 948 | 90 117 | 137 577 |
| Omakapital | 8 157 | 8 515 | 8 545 | 2 565 | 2 709 | 2 642 | 12 419 |
| Kasumimarginaal | -0,1 % | 0,0 % | 0,7 % | 0,0 % | 0,0 % | -0,8 % | -6,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 510 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 51 353 € · 86,3 %
- Omakapital 8 157 € · 13,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 123 € | 0 € | 8 930 € | 0 |
| I kv 2026 | 28 814 € | 0 € | 232 325 € | 0 |
| IV kv 2025 | 35 529 € | 0 € | 266 702 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 177 € | 0 € | 80 912 € | 0 |
| II kv 2025 | 33 220 € | 0 € | 320 302 € | 0 |
| I kv 2025 | 15 665 € | 0 € | 106 812 € | 0 |
| IV kv 2024 | 20 417 € | 0 € | 164 366 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Pallon
- Mittetulundusühing Segakoor Cantus Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 4, Rapla linn, 79512
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30030911 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30030911 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30030911 / 4
-
01.12.2011Muutmiskanne Ä 30030911 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 30911 / 2
-
04.05.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 92961 / 3
-
08.02.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 30911
-
01.02.2006Märkus Ä 92961 / 2
-
20.12.2005Esmakanne Ä 92961
-
28.10.2005Esmakanne Ä 92961 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |