Osaühing Tõnti
Registrisse kantud 11202652Osaühing Tõnti (registrikood 11202652) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2025. aasta müügitulu oli 152 374 eurot ja puhaskasum 2 114 eurot, bilansimaht 33 917 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnu Tilk. Juhatuse liige on Tõnu Tilk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.01.2006 (20 a 9 k) · Kalevi tn 44, Viljandi linn, 71012
Registriandmed KMKR EE101116505 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101116505
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: -25,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,0 % | 2024: -127,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,0 % | 2024: 81,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 4,8 |
| Müügitulu kasv | +64,2 % | 2024: −32,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 152 374 | 92 796 | 136 830 | 144 299 | 91 012 | 122 902 | 97 601 |
| Puhaskasum | 2 114 | -24 046 | 18 145 | 6 187 | -2 131 | 13 233 | 2 722 |
| Käibevara | 33 166 | 21 024 | 38 920 | 23 002 | 21 705 | 25 819 | 21 436 |
| Põhivara | 751 | 2 303 | 8 104 | 9 749 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 917 | 23 327 | 47 024 | 32 751 | 21 705 | 25 819 | 21 436 |
| Kohustised kokku | 12 878 | 4 402 | 4 053 | 7 925 | 3 066 | 5 049 | 13 899 |
| Omakapital | 21 039 | 18 925 | 42 971 | 24 826 | 18 639 | 20 770 | 7 537 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | -25,9 % | 13,3 % | 4,3 % | -2,3 % | 10,8 % | 2,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 166 € · 97,8 %
- Põhivara 751 € · 2,2 %
- Lühiajalised kohustised 12 878 € · 38,0 %
- Omakapital 21 039 € · 62,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02201 Metsavarumine põhitegevus 149 092 €
-
74201 Fotograafia 3 282 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 221 € | 3 481 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 3 334 € | 1 812 € | 8 416 € | 3 |
| I kv 2026 | 5 208 € | 5 477 € | 12 564 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 617 € | 5 622 € | 38 457 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 740 € | 5 540 € | 66 177 € | 6 |
| II kv 2025 | 3 222 € | 3 213 € | 31 700 € | 6 |
| I kv 2025 | 3 698 € | 2 406 € | 13 546 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 395 € | 5 858 € | 22 616 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 074 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 160 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 744 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 146 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Viljandi Vallavalitsus · maksed 146 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.11.2025Muutmiskanne Ä 20034351 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20034351 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20034351 / 9
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20034351 / 8
-
05.06.2017Muutmiskanne Ä 20034351 / 7
-
18.11.2014Muutmiskanne Ä 20034351 / 6
-
25.04.2014Muutmiskanne Ä 20034351 / 5
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 20034351 / 4
-
22.12.2008Muutmiskanne Ä 34351 / 3
-
04.06.2008Muutmiskanne Ä 34351 / 2
-
04.01.2006Esmakanne Ä 34351
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |