UPSTREAM OÜ
Registrisse kantud 11204668UPSTREAM OÜ (registrikood 11204668) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 483 355 eurot ja puhaskasum 22 826 eurot, bilansimaht 439 635 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Peeter Juhanson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2006 (20 a 8 k) · Võru tn 254, Tartu linn, 50115
Registriandmed KMKR EE101127387 · osakapital 2 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101127387
- Osakapital
- 2 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: 10,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 2024: 90,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 27,2 | 2024: 10,2 |
| Müügitulu kasv | −2,0 % | 2024: −5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 483 355 | 493 458 | 522 927 | 582 831 | 690 700 | 683 582 | 402 459 |
| Puhaskasum | 22 826 | 50 077 | 63 237 | 88 395 | 115 178 | 113 514 | 38 834 |
| Käibevara | 416 532 | 453 566 | 394 172 | 375 701 | 320 086 | 287 091 | 170 661 |
| Põhivara | 23 103 | 27 583 | 32 228 | 36 973 | 42 214 | 6 720 | 9 935 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 439 635 | 481 149 | 426 400 | 412 674 | 362 300 | 293 811 | 180 596 |
| Kohustised kokku | 15 318 | 44 659 | 7 729 | 25 005 | 13 385 | 15 074 | 15 373 |
| Omakapital | 424 317 | 436 490 | 418 671 | 387 669 | 348 915 | 278 737 | 165 223 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 10,1 % | 12,1 % | 15,2 % | 16,7 % | 16,6 % | 9,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 416 532 € · 94,7 %
- Põhivara 23 103 € · 5,3 %
- Lühiajalised kohustised 15 318 € · 3,5 %
- Omakapital 424 317 € · 96,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 27,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 790 € | 4 397 € | 123 417 € | 1 |
| II kv 2026 | 28 510 € | 4 397 € | 236 504 € | 1 |
| I kv 2026 | 24 973 € | 4 547 € | 176 117 € | 1 |
| IV kv 2025 | 39 191 € | 4 847 € | 184 457 € | 1 |
| III kv 2025 | 27 976 € | 9 840 € | 164 456 € | 1 |
| II kv 2025 | 30 091 € | 12 337 € | 208 944 € | 2 |
| I kv 2025 | 34 358 € | 11 911 € | 218 345 € | 2 |
| IV kv 2024 | 45 902 € | 13 316 € | 243 732 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 263 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 466 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 139 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 819 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Juhanson
- Mittetulundusühing Udrumaa Tegelik kasusaaja
-
Toomas Silla
- vectiopep OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| vectiopep OÜ | 0,69 % | 24 € | 18.02.2026 | 230 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
vectiopep OÜ 0,69 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 113 579 |
| Müük avalikule sektorile | 156 595 | 245 210 |
| Toetused kokku | 0 | 113 579 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 95 978 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 19 126 €
- Riigi Laboriuuringute ja Riskihindamise Keskus · maksed 13 296 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 10 753 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 6 967 €
- Eesti Maaülikool · maksed 6 814 €
Riigihanked
6 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Maaelu Teadmuskeskus · 20.10.2025 · 2 osa · raamleping
-
Tartu Ülikool · 11.02.2025 · 2 osa · raamleping
-
Laboritarvikute ostmine 500 000 €Tallinna Tehnikaülikool · 16.01.2025 · raamleping
-
Laboritarvikute ja väikevahendite ostmine 4 000 000 €Eesti Maaülikool · 08.01.2025 · raamleping
-
Eesti Maaülikool · 08.01.2025 · raamleping
-
Söötmete, reaktiivide, diagnostikumide ja laboritarvikute hankimine Terviseameti rahvatervise laborile 2 000 000 €Riigi Tugiteenuste Keskus · 18.03.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20034596 / 11
-
30.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20034596 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20034596 / 9
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20034596 / 8
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20034596 / 7
-
23.05.2011Muutmiskanne Ä 20034596 / 6
-
07.06.2010Muutmiskanne Ä 20034596 / 5
-
05.11.2008Muutmiskanne Ä 34596 / 4
-
13.04.2007Muutmiskanne Ä 34596 / 3
-
21.02.2006Muutmiskanne Ä 34596 / 2
-
06.02.2006Esmakanne Ä 34596
-
01.02.2006Esmakanne Ä 34596 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |