OÜ Lendermäe
Registrisse kantud 11206124OÜ Lendermäe (registrikood 11206124) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Toomja küla, tegevusala loomakasvatuse abitegevused (EMTAK 01621). 2024. aasta müügitulu oli 1 500 eurot ja puhaskasum -21 120 eurot, bilansimaht 123 448 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sanna Vest. Juhatuse liige on Sanna Vest. Maksuvõlg on 292,28 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.2005 (20 a 9 k) · Pilli-Hindreku, Toomja küla, 79323
Registriandmed KMKR EE101266675 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101266675
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Loomakasvatuse abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -1 408,0 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,1 % | 2023: -23,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 961,2 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −18,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 500 | 0 | 2 500 | 19 497 | 3 501 | 4 270 |
| Puhaskasum | -21 120 | -34 277 | 15 959 | 122 868 | -2 456 | -4 200 |
| Käibevara | 38 448 | 44 528 | 28 805 | 13 346 | 5 574 | 1 666 |
| Põhivara | 85 000 | 100 000 | 150 000 | 150 000 | 34 403 | 40 768 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 123 448 | 144 528 | 178 805 | 163 346 | 39 977 | 42 434 |
| Kohustised kokku | 40 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Omakapital | 123 408 | 144 528 | 178 805 | 162 846 | 39 977 | 42 434 |
| Kasumimarginaal | -1 408,0 % | – | 638,4 % | 630,2 % | -70,2 % | -98,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 448 € · 31,1 %
- Põhivara 85 000 € · 68,9 %
- Lühiajalised kohustised 40 € · 0,0 %
- Omakapital 123 408 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 961,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 76 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 218 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 193 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 193 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 128 € | 0 € | 1 500 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 292,28 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sanna Vest
- OSAÜHING VALTU TALU Juhatuse liige Maksuvõlg
- Osaühing Taveton Juhatuse liige Maksuvõlg
- Jakoberg OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPilli-Hindreku, Toomja küla, 79323
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 6 194 | 22 301 |
| Toetused kokku | 6 194 | 22 301 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 6 194 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 292.28 €
-
09.01.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10094228 / 8
-
31.12.2023Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10094228 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10094228 / 6
-
23.03.2021Muutmiskanne Ä 10094228 / 5
-
10.05.2018Muutmiskanne Ä 10094228 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10094228 / 3
-
12.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 94228 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 94228 / 2
-
22.12.2005Esmakanne Ä 94228
-
13.12.2005Esmakanne Ä 94228 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 09.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |