STACK GROUP OÜ
Registrisse kantud 11206319STACK GROUP OÜ (registrikood 11206319) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 330 675 eurot ja puhaskasum 231 092 eurot, bilansimaht 316 347 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Väin. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Lauri Väin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.12.2005 (20 a 9 k) · Kuuma tn 7, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE102329728 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102329728
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 69,9 % | 2024: -12,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 108,6 % | 2024: -72,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,3 % | 2024: 1,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +1 069,6 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 330 675 | 28 273 | 0 | 27 360 | – | – | – |
| Puhaskasum | 231 092 | -3 425 | -898 | 28 678 | -2 259 | -588 | -671 |
| Käibevara | 45 078 | 39 184 | 5 089 | 5 012 | 22 188 | 3 608 | 3 620 |
| Põhivara | 271 269 | 234 669 | 181 651 | 162 627 | 40 298 | 37 912 | 38 488 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 316 347 | 273 853 | 186 740 | 167 639 | 62 486 | 41 520 | 42 108 |
| Kohustised kokku | 103 498 | 269 096 | 178 558 | 158 559 | 31 608 | 8 383 | 8 383 |
| Omakapital | 212 849 | 4 757 | 8 182 | 9 080 | 30 878 | 33 137 | 33 725 |
| Kasumimarginaal | 69,9 % | -12,1 % | – | 104,8 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 45 078 € · 14,2 %
- Põhivara 271 269 € · 85,8 %
- Lühiajalised kohustised 103 498 € · 32,7 %
- Omakapital 212 849 € · 67,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 328 530 €
-
74121 Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon 2 145 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 134 € | 8 251 € | 101 845 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 301 € | 8 251 € | 84 207 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 555 € | 7 595 € | 81 696 € | 2 |
| IV kv 2025 | 6 797 € | 7 648 € | 83 779 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 831 € | 7 907 € | 83 147 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 011 € | 7 778 € | 81 583 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 929 € | 7 566 € | 84 351 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 253 € | 1 378 € | 273 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 378 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 750 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 115,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 33 948 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 645 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Väin
- MTÜ Lahe külaselts Juhatuse liige
- THARAPITA OÜ Juhatuse liige
- Beta Pictoris OÜ Tegelik kasusaaja
- Loremips OÜ Juhatuse liige
- Tauceti OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tauceti OÜ | 50 % | 0 € | 27.02.2026 | – |
| Beta Pictoris OÜ | 20 % | 3 000 € | 03.02.2021 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Tauceti OÜ 50 %
-
Beta Pictoris OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Saue vald 108,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10094586 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10094586 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 10094586 / 4
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10094586 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 94586 / 2
-
27.12.2005Esmakanne Ä 94586
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |