Osaühing Halfred
Registrisse kantud 11207313Osaühing Halfred (registrikood 11207313) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 2 016 eurot ja puhaskasum 51 117 eurot, bilansimaht 478 385 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Keskküla. Juhatuse liige on Tarmo Keskküla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.01.2006 (20 a 9 k) · Rotermanni tn 5, Tallinn, 10111
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2 535,6 % | 2024: 5 807,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,7 % | 2024: 71,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,1 % | 2024: 39,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | 0,0 % | 2024: +50,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −25,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 016 | 2 016 | 1 344 | 2 196 | 2 016 | 9 016 | 2 016 |
| Puhaskasum | 51 117 | 117 080 | 12 412 | -23 134 | -8 047 | -1 004 | -3 311 |
| Käibevara | 8 385 | 6 803 | 6 216 | 4 165 | 1 193 | 5 072 | 4 358 |
| Põhivara | 470 000 | 407 600 | 280 000 | 257 271 | 257 271 | 257 271 | 257 271 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 478 385 | 414 403 | 286 216 | 261 436 | 258 464 | 262 343 | 261 629 |
| Kohustised kokku | 262 426 | 249 562 | 238 456 | 226 089 | 199 983 | 195 815 | 194 098 |
| Omakapital | 215 959 | 164 841 | 47 760 | 35 347 | 58 481 | 66 528 | 67 531 |
| Kasumimarginaal | 2 535,6 % | 5 807,5 % | 923,5 % | -1 053,5 % | -399,2 % | -11,1 % | -164,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 385 € · 1,8 %
- Põhivara 470 000 € · 98,2 %
- Lühiajalised kohustised 262 426 € · 54,9 %
- Omakapital 215 959 € · 45,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 102 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 85 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 52 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 38 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 64 € | 0 € | 168 € | 0 |
| IV kv 2022 | 56 € | 0 € | 852 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Keskküla
- Forus Security AS Juhatuse liige
- Audentese Koolide Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- Eesti Võrkpalli Liit Juhatuse liige
- Forus Haldus OÜ Juhatuse liige
- Sihtasutus US Tenniseakadeemia Tegelik kasusaaja
- U.S. INVEST AKTSIASELTS Juhatuse liige
- Forus Grupp OÜ Juhatuse liige
- Breda OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10094694 / 12
-
15.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10094694 / 11
-
09.06.2020Muutmiskanne Ä 10094694 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10094694 / 9
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10094694 / 8
-
21.04.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10094694 / 7
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10094694 / 6
-
05.03.2012Muutmiskanne Ä 10094694 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 94694 / 4
-
22.08.2007Muutmiskanne Ä 94694 / 3
-
27.01.2006Muutmiskanne Ä 94694 / 2
-
02.01.2006Esmakanne Ä 94694
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |