OÜ Speller
Registrisse kantud 11207862OÜ Speller (registrikood 11207862) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Rohuneeme küla, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 43 912 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Matti Karja. Juhatuse liige on Matti Karja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.01.2006 (20 a 9 k) · Valli tee 1, Rohuneeme küla, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 7 669 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 7 669 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 81 | 144 | 172 | 171 | 165 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 2 | -12 | -334 | -14 | -14 |
| Käibevara | 43 912 | 43 912 | 43 912 | 43 910 | 43 922 | 45 038 | 45 051 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 912 | 43 912 | 43 912 | 43 910 | 43 922 | 45 038 | 45 051 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 14 |
| Omakapital | 43 912 | 43 912 | 43 912 | 43 910 | 43 922 | 45 023 | 45 037 |
| Kasumimarginaal | – | – | 2,5 % | -8,3 % | -194,2 % | -8,2 % | -8,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 912 € · 100,0 %
- Omakapital 43 912 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 19 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 19 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 19 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 24 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 34 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 34 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 43 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 34 € | 0 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemValli tee 1, Rohuneeme küla, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubspeller.ee · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.08.2026Muutmiskanne Ä 10094415 / 10
-
12.08.2026Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10094415 / 9
-
31.12.2023Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10094415 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10094415 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10094415 / 6
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10094415 / 5
-
27.03.2009Muutmiskanne Ä 94415 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 94415 / 3
-
25.06.2008Muutmiskanne Ä 94415 / 2
-
04.01.2006Esmakanne Ä 94415
-
20.12.2005Esmakanne Ä 94415 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |