Bachmann Group OÜ
Registrisse kantud 11213348Bachmann Group OÜ (registrikood 11213348) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -15 205 eurot, bilansimaht 293 290 eurot. Juhatuse liige on Margus Bachmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.01.2006 (20 a 8 k) · Heki tee 1, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE101046455 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101046455
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -355,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,4 % | 2024: -7,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,9 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 105,0 | 2024: 111,9 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −91,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 6 204 | 69 463 | 27 891 | 22 230 | 26 086 | 37 472 |
| Puhaskasum | -15 205 | -22 038 | 47 862 | 11 888 | 19 577 | -16 881 | -93 772 |
| Käibevara | 286 801 | 296 068 | 309 716 | 276 618 | 261 764 | 241 853 | 259 286 |
| Põhivara | 6 489 | 14 878 | 28 299 | 19 118 | 311 | 595 | 486 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 293 290 | 310 946 | 338 015 | 295 736 | 262 075 | 242 448 | 259 772 |
| Kohustised kokku | 9 229 | 11 680 | 16 712 | 22 295 | 522 | 472 | 915 |
| Omakapital | 284 061 | 299 266 | 321 303 | 273 441 | 261 553 | 241 976 | 258 857 |
| Kasumimarginaal | – | -355,2 % | 68,9 % | 42,6 % | 88,1 % | -64,7 % | -250,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 286 801 € · 97,8 %
- Põhivara 6 489 € · 2,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 732 € · 0,9 %
- Pikaajalised kohustised 6 497 € · 2,2 %
- Omakapital 284 061 € · 96,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 105,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 486 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sten-Mark Bachmann
- Olore OÜ Tegelik kasusaaja
- Shanti Holdings OÜ Juhatuse liige
-
Margus Bachmann
- Bachmann Production OÜ Juhatuse liige
- Bachmann Investments OÜ Osanik
- OÜ Bachmann & Partners Tegelik kasusaaja
- Bachmann Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10093921 / 10
-
07.05.2020Muutmiskanne Ä 10093921 / 9
-
01.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10093921 / M3
-
01.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10093921 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10093921 / 7
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10093921 / 6
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10093921 / 5
-
14.12.2009Muutmiskanne Ä 93921 / 4
-
09.06.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 93921 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 93921 / 3
-
15.03.2006Muutmiskanne Ä 93921 / 2
-
27.01.2006Esmakanne Ä 93921
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |