Focus Point Systems OÜ
Registrisse kantud 11215258Focus Point Systems OÜ (registrikood 11215258) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 4 551 741 eurot ja puhaskasum 881 834 eurot, bilansimaht 1 537 823 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kalle Karindi. Juhatuse liige on Kalle Karindi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.02.2006 (20 a 8 k) · Tartu mnt 80j, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE101037655 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101037655
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,4 % | 2024: 15,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 60,9 % | 2024: 67,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,2 % | 2024: 84,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,1 | 2024: 6,4 |
| Müügitulu kasv | +23,3 % | 2024: +522,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +59,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 551 741 | 3 692 945 | 592 855 | 401 587 | 436 749 | 435 200 | 196 188 |
| Puhaskasum | 881 834 | 564 180 | 100 368 | 26 260 | 32 934 | 106 327 | 5 970 |
| Käibevara | 1 528 066 | 974 933 | 397 883 | 325 440 | 294 055 | 299 290 | 217 090 |
| Põhivara | 9 757 | 11 112 | 0 | 0 | 378 | 1 472 | 2 866 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 537 823 | 986 045 | 397 883 | 325 440 | 294 433 | 300 762 | 219 956 |
| Kohustised kokku | 89 387 | 151 543 | 57 061 | 47 081 | 30 642 | 59 905 | 55 426 |
| Omakapital | 1 448 436 | 834 502 | 340 822 | 278 359 | 263 791 | 240 857 | 164 530 |
| Kasumimarginaal | 19,4 % | 15,3 % | 16,9 % | 6,5 % | 7,5 % | 24,4 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 528 066 € · 99,4 %
- Põhivara 9 757 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 89 387 € · 5,8 %
- Omakapital 1 448 436 € · 94,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük põhitegevus 4 550 417 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 1 324 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 680 € | 1 096 € | 64 129 € | 1 |
| II kv 2026 | 10 339 € | 1 735 € | 28 265 € | 1 |
| I kv 2026 | 95 507 € | 1 387 € | 404 146 € | 1 |
| IV kv 2025 | 70 799 € | 1 533 € | 236 420 € | 1 |
| III kv 2025 | 81 550 € | 1 533 € | 594 959 € | 1 |
| II kv 2025 | 634 832 € | 1 533 € | 4 393 665 € | 1 |
| I kv 2025 | 222 992 € | 1 504 € | 2 406 023 € | 1 |
| IV kv 2024 | 344 324 € | 1 445 € | 3 511 037 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 560 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 365 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 376 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 703 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 124,6 %
- 48. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 881 834 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 89 466 | 5 691 938 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Draamateater · maksed 36 062 €
- SA Rakvere Teatrimaja · maksed 20 078 €
- SA Endla Teater · maksed 16 188 €
- SA Kuressaare Teater · maksed 8 374 €
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 2 932 €
- SA Ugala Teater · maksed 2 728 €
Riigihanked
12 lepingut 5 aastaga · 6 904 248 € ilma raamlepinguteta-
Sihtasutus Ugala Teater · 03.03.2025
-
Sihtasutus Ugala Teater · 27.02.2025 · 2 osa
-
Sihtasutus Eesti Noorsooteater · 20.02.2025
-
Sihtasutus Eesti Noorsooteater · 20.02.2025
-
Sakala 3 Teatrimaja lavavalgustehnika 263 796 €Sihtasutus Sakala Teatrimaja · 19.02.2025 · 2 osa
-
Sihtasutus Eesti Draamateater · 09.01.2025 · 2 osa
-
SA Vene Teater lavavalgustehnika ostmine 531 629 €Sihtasutus Vene Teater · 18.12.2024 · 4 osa
-
Sihtasutus Rakvere Teatrimaja · 04.12.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubFocus Point Systems kaupleb professionaalse valgus ja lavatehnikaga teatritele, kontserdisaalidele, kultuurikeskustele ning meelelahutusasutustele.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10095647 / 13
-
15.12.2022Muutmiskanne Ä 10095647 / 12
-
06.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10095647 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10095647 / 10
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10095647 / 9
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10095647 / 8
-
29.09.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10095647 / 7
-
07.06.2011Muutmiskanne Ä 10095647 / 6
-
26.04.2010Muutmiskanne Ä 10095647 / 5
-
03.04.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 95647 / 4
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 95647 / 3
-
15.03.2006Muutmiskanne Ä 95647 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |