osaühing FANNER
Registrisse kantud 11216660osaühing FANNER (registrikood 11216660) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala puhkemajad (EMTAK 55202). 2025. aasta müügitulu oli 1 153 eurot ja puhaskasum -2 656 eurot, bilansimaht 77 668 eurot. Juhatuse liige on Silver Smeljanski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.02.2006 (20 a 7 k) · Tulbi tn 12, Pärnu linn, 80014
Registriandmed KMKR EE101029168 · osakapital 25 565 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101029168
- Osakapital
- 25 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puhkemajad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -230,4 % | 2024: -14,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,6 % | 2024: -2,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,4 % | 2024: 19,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −55,1 % | 2024: −65,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 153 | 2 569 | 7 357 | 4 977 | 1 574 | 1 797 | 9 302 |
| Puhaskasum | -2 656 | -360 | -854 | -1 556 | -4 136 | -5 087 | -1 225 |
| Käibevara | 1 484 | 1 536 | 3 619 | 1 936 | 112 | 90 | 2 104 |
| Põhivara | 76 184 | 79 802 | 78 894 | 82 070 | 85 247 | 88 423 | 91 599 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 77 668 | 81 338 | 82 513 | 84 006 | 85 359 | 88 513 | 93 703 |
| Kohustised kokku | 64 146 | 65 161 | 65 976 | 66 615 | 66 412 | 65 430 | 65 533 |
| Omakapital | 13 522 | 16 177 | 16 537 | 17 391 | 18 947 | 23 083 | 28 170 |
| Kasumimarginaal | -230,4 % | -14,0 % | -11,6 % | -31,3 % | -262,8 % | -283,1 % | -13,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 484 € · 1,9 %
- Põhivara 76 184 € · 98,1 %
- Lühiajalised kohustised 64 146 € · 82,6 %
- Omakapital 13 522 € · 17,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 82,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
55202 Puhkemajad põhitegevus 958 €
-
96221 Kosmeetiku iluhooldusteenused 195 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 737 € | 0 € | 6 438 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 40 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 110 € | 0 € | 1 153 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 90 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 246 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 146 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Silver Smeljanski
- Sihtasutus Endla Teater Tegelik kasusaaja
- Startup Pärnu MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 755 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Ülikool · maksed 755 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30030983 / 9
-
25.02.2020Muutmiskanne Ä 30030983 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30030983 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30030983 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30030983 / 5
-
09.06.2014Muutmiskanne Ä 30030983 / 4
-
15.07.2011Muutmiskanne Ä 30030983 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 30983 / 2
-
10.10.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 30983 / M2
-
22.02.2006Esmakanne Ä 30983
-
21.02.2006Esmakanne Ä 30983 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |