Trapets OÜ
Registrisse kantud 11218044Trapets OÜ (registrikood 11218044) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Märjamaa alev, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 313 533 eurot ja puhaskasum 28 653 eurot, bilansimaht 857 514 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaupo Kukk. Juhatuse liige on Kaupo Kukk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.04.2006 (20 a 6 k) · Kure tn 1, Märjamaa alev, 78301
Registriandmed KMKR EE101057282 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101057282
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: -5,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,4 % | 2024: -2,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 2024: 91,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,9 | 2024: 8,5 |
| Müügitulu kasv | −9,2 % | 2024: −5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 313 533 | 345 379 | 365 757 | 363 542 | 570 579 | 599 398 | 576 657 |
| Puhaskasum | 28 653 | -19 091 | 17 839 | -18 586 | 61 580 | 61 157 | 77 291 |
| Käibevara | 387 464 | 386 179 | 580 109 | 557 329 | 568 539 | 480 774 | 416 466 |
| Põhivara | 470 050 | 496 145 | 383 360 | 399 715 | 336 199 | 386 559 | 399 501 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 857 514 | 882 324 | 963 469 | 957 044 | 904 738 | 867 333 | 815 967 |
| Kohustised kokku | 21 626 | 75 089 | 87 061 | 94 975 | 24 083 | 48 258 | 58 049 |
| Omakapital | 835 888 | 807 235 | 876 408 | 862 069 | 880 655 | 819 075 | 757 918 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | -5,5 % | 4,9 % | -5,1 % | 10,8 % | 10,2 % | 13,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 387 464 € · 45,2 %
- Põhivara 470 050 € · 54,8 %
- Lühiajalised kohustised 21 626 € · 2,5 %
- Omakapital 835 888 € · 97,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd põhitegevus 123 160 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 49 572 €
-
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus 45 520 €
-
43222 Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus 43 874 €
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus 17 175 €
-
43121 Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus 7 866 €
-
16111 Puidu saagimine ja hööveldamine 6 518 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 3 281 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 233 € | 6 595 € | 102 749 € | 3 |
| II kv 2026 | 12 137 € | 5 490 € | 86 283 € | 4 |
| I kv 2026 | 10 363 € | 5 718 € | 57 729 € | 4 |
| IV kv 2025 | 19 953 € | 6 008 € | 99 477 € | 4 |
| III kv 2025 | 12 414 € | 6 108 € | 84 434 € | 4 |
| II kv 2025 | 10 795 € | 6 108 € | 70 810 € | 4 |
| I kv 2025 | 26 473 € | 6 111 € | 65 259 € | 4 |
| IV kv 2024 | 15 867 € | 6 014 € | 107 411 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 078 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 198 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 43,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 250 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 409 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKure tn 1, Märjamaa alev, 78301
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Märjamaa vald 11 791 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 24 362 | 72 344 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Märjamaa Vallavalitsus · maksed 19 328 €
- AS Matsalu Veevärk · maksed 5 034 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 56 035 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 09.07.2026 · 2 osa
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 13.09.2024 · 2 osa
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 21.08.2023
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 29.05.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30031226 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30031226 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30031226 / 6
-
10.09.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30031226 / 5
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 30031226 / 4
-
30.08.2011Muutmiskanne Ä 30031226 / 3
-
12.08.2011Muutmiskanne Ä 30031226 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 31226 / 2
-
05.04.2006Esmakanne Ä 31226
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |