Osaühing Netsys
Registrisse kantud 11220615Osaühing Netsys (registrikood 11220615) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 50 599 eurot ja puhaskasum -3 654 eurot, bilansimaht 108 859 eurot. Juhatuse liikmed on Ivo Piilend, Priit Talisoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.02.2006 (20 a 8 k) · Rävala pst 8-110b, Tallinn, 10143
Registriandmed KMKR EE101048013 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101048013
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 2024: 4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,4 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 48,8 | 2024: 63,2 |
| Müügitulu kasv | +28,1 % | 2024: −17,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 599 | 39 489 | 47 782 | 42 931 | 28 039 | 155 434 | 227 882 |
| Puhaskasum | -3 654 | 1 603 | 5 823 | 5 703 | -16 568 | -2 291 | 24 081 |
| Käibevara | 92 756 | 94 475 | 96 115 | 107 555 | 99 395 | 114 482 | 142 419 |
| Põhivara | 16 103 | 17 632 | 19 274 | 1 201 | 2 289 | 3 471 | 2 548 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 108 859 | 112 107 | 115 389 | 108 756 | 101 684 | 117 953 | 144 967 |
| Kohustised kokku | 1 902 | 1 496 | 6 381 | 5 571 | 4 202 | 3 903 | 28 626 |
| Omakapital | 106 957 | 110 611 | 109 008 | 103 185 | 97 482 | 114 050 | 116 341 |
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 4,1 % | 12,2 % | 13,3 % | -59,1 % | -1,5 % | 10,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 92 756 € · 85,2 %
- Põhivara 16 103 € · 14,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 902 € · 1,7 %
- Omakapital 106 957 € · 98,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 48,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 898 € | 1 054 € | 18 611 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 755 € | 1 054 € | 25 713 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 045 € | 1 027 € | 20 778 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 967 € | 972 € | 21 770 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 448 € | 972 € | 8 477 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 851 € | 972 € | 8 052 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 597 € | 862 € | 15 046 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 981 € | 806 € | 14 879 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 299 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 204 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ivo Piilend
- Silex.ee OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Valetra Tegelik kasusaaja
- MARVO OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10095863 / 9
-
01.07.2022Muutmiskanne Ä 10095863 / 8
-
02.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10095863 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10095863 / 6
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10095863 / 5
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10095863 / 4
-
04.07.2011Muutmiskanne Ä 10095863 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 95863 / 2
-
08.02.2006Esmakanne Ä 95863
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |