Osaühing Fast Train
Registrisse kantud 11221514Osaühing Fast Train (registrikood 11221514) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine (EMTAK 52261). 2025. aasta müügitulu oli 792 703 eurot ja puhaskasum -726 675 eurot, bilansimaht 735 012 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikhail Stankevich. Juhatuse liige on Mikhail Stankevich. Maksuvõlg on 1 743,65 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2006 (20 a 8 k) · Osmussaare tn 8-209, Tallinn, 13811
Registriandmed KMKR EE101063467 · osakapital 10 230 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101063467
- Osakapital
- 10 230 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -91,7 % | 2024: -11,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -106,3 % | 2024: -5,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,0 % | 2024: 83,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,1 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +12,0 % | 2024: −50,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 792 703 | 707 799 | 1 432 546 | 1 547 699 | 1 062 359 | 1 193 942 | 3 393 997 |
| Puhaskasum | -726 675 | -81 396 | 217 789 | -3 238 795 | 587 804 | 140 777 | -805 227 |
| Käibevara | 316 686 | 501 953 | 727 127 | 775 368 | 351 738 | 374 564 | 518 527 |
| Põhivara | 418 326 | 1 188 625 | 1 001 757 | 793 888 | 4 226 257 | 3 586 115 | 3 328 666 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 735 012 | 1 690 578 | 1 728 884 | 1 569 256 | 4 577 995 | 3 960 679 | 3 847 193 |
| Kohustised kokku | 51 602 | 280 494 | 237 404 | 295 565 | 65 509 | 35 997 | 63 288 |
| Omakapital | 683 410 | 1 410 084 | 1 491 480 | 1 273 691 | 4 512 486 | 3 924 682 | 3 783 905 |
| Kasumimarginaal | -91,7 % | -11,5 % | 15,2 % | -209,3 % | 55,3 % | 11,8 % | -23,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 316 686 € · 43,1 %
- Põhivara 418 326 € · 56,9 %
- Lühiajalised kohustised 51 602 € · 7,0 %
- Omakapital 683 410 € · 93,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 528 € | 5 778 € | 75 090 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 545 € | 8 086 € | 63 696 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 691 € | 10 125 € | 50 851 € | 3 |
| IV kv 2025 | 443 € | 11 596 € | 117 604 € | 3 |
| III kv 2025 | 10 023 € | 10 641 € | 201 608 € | 3 |
| II kv 2025 | 11 282 € | 11 916 € | 270 552 € | 2 |
| I kv 2025 | 10 222 € | 9 034 € | 101 920 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 8 783 € | 318 589 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 843 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 926 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 030 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 852 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 743,65 €
- 29.09.2026 131,58 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mikhail Stankevich
- TIC+ osaühing Juhatuse liige
- OÜ SV-Line Juhatuse liige
- Railstar Osaühing Juhatuse liige
- S-Tank Europe OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 772 | 784 |
| Toetused kokku | 1 772 | 784 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 1 772 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.06.2024Muutmiskanne Ä 10095958 / 16
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10095958 / 15
-
10.10.2022Muutmiskanne Ä 10095958 / 14
-
30.10.2019Muutmiskanne Ä 10095958 / 13
-
23.05.2018Muutmiskanne Ä 10095958 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10095958 / 11
-
18.04.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10095958 / 10
-
03.06.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10095958 / 9
-
09.05.2014Muutmiskanne Ä 10095958 / 8
-
12.05.2011Muutmiskanne Ä 10095958 / 7
-
06.05.2011Muutmiskanne Ä 10095958 / M4
-
26.04.2011Muutmiskanne Ä 10095958 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |