ANGULUS OÜ
Registrisse kantud 11222425ANGULUS OÜ (registrikood 11222425) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Vastseliina alevik, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 115 213 eurot ja puhaskasum 69 195 eurot, bilansimaht 434 669 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ainar Nurk. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Ainar Nurk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.02.2006 (20 a 8 k) · Petseri tn 2, Vastseliina alevik, 65201
Registriandmed KMKR EE101485825 · osakapital 5 112 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101485825
- Osakapital
- 5 112 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 60,1 % | 2024: 25,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,2 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,8 % | 2024: 67,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −36,9 % | 2024: +210,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +40,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 213 | 182 607 | 58 836 | 88 869 | 25 726 | 21 113 | 204 707 |
| Puhaskasum | 69 195 | 47 037 | 9 399 | 16 721 | -33 457 | -13 081 | 181 114 |
| Käibevara | 31 895 | 36 361 | 10 959 | 11 510 | 3 630 | 47 827 | 43 107 |
| Põhivara | 402 774 | 567 425 | 394 713 | 383 751 | 393 133 | 349 642 | 570 305 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 434 669 | 603 786 | 405 672 | 395 261 | 396 763 | 397 469 | 613 412 |
| Kohustised kokku | 122 580 | 197 447 | 18 120 | 17 108 | 35 331 | 2 580 | 205 442 |
| Omakapital | 312 089 | 406 339 | 387 552 | 378 153 | 361 432 | 394 889 | 407 970 |
| Kasumimarginaal | 60,1 % | 25,8 % | 16,0 % | 18,8 % | -130,1 % | -62,0 % | 88,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 895 € · 7,3 %
- Põhivara 402 774 € · 92,7 %
- Lühiajalised kohustised 122 580 € · 28,2 %
- Omakapital 312 089 € · 71,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 74 563 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 21 650 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 19 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 118 € | 0 € | 3 532 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 303 € | 0 € | 16 431 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 22 860 € | 0 |
| III kv 2025 | 450 € | 0 € | 8 851 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 390 € | 0 € | 4 452 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 682 € | 0 € | 17 207 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 290 € | 0 € | 27 862 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ainar Nurk
- Luhamaa Nulga Priitahtlikud Tegelik kasusaaja
- Tallinn, A. Weizenbergi tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Suur-Patarei tn 16 korteriühistu Juhatuse liige
- NuHome OÜ Tegelik kasusaaja
- SP16 Põhjakorrus OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| NuHome OÜ | 100 % | 10 000 € | 13.01.2026 | – |
| SP16 Põhjakorrus OÜ | 70,38 % | 7 038 € | 16.09.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
NuHome OÜ 100 %
-
SP16 Põhjakorrus OÜ 70,38 %
Skeem
LEI 25490079GF3QPK7BI652 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.04.2025Osanike muutmine Ä 10096117 / M6
-
30.04.2025Muutmiskanne Ä 10096117 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10096117 / 13
-
08.04.2022Muutmiskanne Ä 10096117 / 12
-
06.04.2022Muutmiskanne Ä 10096117 / M5
-
12.11.2019Muutmiskanne Ä 10096117 / 11
-
25.10.2019Muutmiskanne Ä 10096117 / 10
-
22.10.2019Muutmiskanne Ä 10096117 / M4
-
19.02.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10096117 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10096117 / 8
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10096117 / 7
-
04.06.2015Muutmiskanne Ä 10096117 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |