Medemis OÜ
Registrisse kantud 11222809Medemis OÜ (registrikood 11222809) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala eriarstiabi (EMTAK 86221). 2025. aasta müügitulu oli 1 621 979 eurot ja puhaskasum 187 911 eurot, bilansimaht 1 168 627 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Fubama OÜ. Juhatuse liikmed on Mika Bertel Peltola, Anete Advelk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.02.2006 (20 a 7 k) · Ahtri tn 4, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE101032359 · osakapital 20 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101032359
- Osakapital
- 20 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Eriarstiabi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 2024: -11,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,9 % | 2024: -29,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,3 % | 2024: 52,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +2,1 % | 2024: −2,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 621 979 | 1 589 386 | 1 628 088 | 1 432 463 | 1 277 768 | 877 575 | 1 067 947 |
| Puhaskasum | 187 911 | -175 225 | 111 223 | 161 756 | 217 718 | 27 166 | 56 937 |
| Käibevara | 714 113 | 562 054 | 834 369 | 874 174 | 941 601 | 624 455 | 682 313 |
| Põhivara | 454 514 | 580 955 | 597 460 | 271 863 | 296 303 | 296 978 | 272 471 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 168 627 | 1 143 009 | 1 431 829 | 1 146 037 | 1 237 904 | 921 433 | 954 784 |
| Kohustised kokku | 381 934 | 544 227 | 457 821 | 203 253 | 352 666 | 223 912 | 284 429 |
| Omakapital | 786 693 | 598 782 | 974 008 | 942 784 | 885 238 | 697 521 | 670 355 |
| Kasumimarginaal | 11,6 % | -11,0 % | 6,8 % | 11,3 % | 17,0 % | 3,1 % | 5,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 714 113 € · 61,1 %
- Põhivara 454 514 € · 38,9 %
- Lühiajalised kohustised 301 934 € · 25,8 %
- Pikaajalised kohustised 80 000 € · 6,8 %
- Omakapital 786 693 € · 67,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 79 139 € | 67 900 € | 32 204 € | 18 |
| II kv 2026 | 76 516 € | 62 787 € | 71 460 € | 17 |
| I kv 2026 | 71 203 € | 60 573 € | 39 666 € | 15 |
| IV kv 2025 | 60 568 € | 51 043 € | 42 566 € | 16 |
| III kv 2025 | 80 932 € | 72 905 € | 35 350 € | 16 |
| II kv 2025 | 75 390 € | 69 182 € | 53 498 € | 17 |
| I kv 2025 | 74 332 € | 61 530 € | 44 434 € | 16 |
| IV kv 2024 | 68 498 € | 59 765 € | 26 584 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 380 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 633 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 85,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 245,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 735 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 418 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Fubama OÜ
- Minudoc OÜ Osanik
-
Mika Bertel Peltola
- Fubama OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Esteetilise Meditsiini Kliinikute Liit Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Fubama OÜ 100 %
Skeem
LEI 2549005NPFLOHPGD7193
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 231 711 €
- 7. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 1 621 979 €
- 28. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 26 844 €
- 50. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.03.2026Muutmiskanne Ä 10096141 / 20
-
11.03.2026Muutmiskanne Ä 10096141 / M6
-
30.07.2024Muutmiskanne Ä 10096141 / 19
-
19.07.2024Muutmiskanne Ä 10096141 / 18
-
19.07.2024Muutmiskanne Ä 10096141 / M4
-
12.07.2024Muutmiskanne Ä 10096141 / 16
-
12.07.2024Muutmiskanne Ä 10096141 / 17
-
26.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10096141 / 15
-
17.04.2023Kommertspandi avamiskanne K 10096141 / 14
-
27.06.2019Muutmiskanne Ä 10096141 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10096141 / 12
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10096141 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |