Bending OÜ
Registrisse kantud 11227238Bending OÜ (registrikood 11227238) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Valingu küla, tegevusala muu spordiõpe (EMTAK 85519). 2025. aasta müügitulu oli 9 760 eurot ja puhaskasum 6 702 eurot, bilansimaht 13 833 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivo Uibukant. Juhatuse liige on Ivo Uibukant. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.03.2006 (20 a 7 k) · Suurekivi tee 4, Valingu küla, 76615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spordiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 68,7 % | 2024: 86,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 56,9 % | 2024: 68,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,2 % | 2024: 94,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,7 | 2024: 19,1 |
| Müügitulu kasv | −2,8 % | 2024: +155,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 760 | 10 040 | 3 935 | 39 940 | 17 891 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 6 702 | 8 641 | 622 | 11 782 | 16 769 | 0 | -23 |
| Käibevara | 13 833 | 13 379 | 7 956 | 20 432 | 19 634 | 2 865 | 2 865 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 833 | 13 379 | 7 956 | 20 432 | 19 634 | 2 865 | 2 865 |
| Kohustised kokku | 2 051 | 699 | 917 | 2 015 | – | – | – |
| Omakapital | 11 782 | 12 680 | 7 039 | 18 417 | 19 634 | 2 865 | 2 865 |
| Kasumimarginaal | 68,7 % | 86,1 % | 15,8 % | 29,5 % | 93,7 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 833 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 051 € · 14,8 %
- Omakapital 11 782 € · 85,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 1 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 692 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 698 € | 210 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 171 € | 51 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 250 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 1 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 1 901 € | 266 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 1 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 367 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuurekivi tee 4, Valingu küla, 76615
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10096668 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10096668 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10096668 / 7
-
15.01.2014Muutmiskanne Ä 10096668 / 6
-
27.11.2013Muutmiskanne Ä 10096668 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 96668 / 4
-
15.08.2007Muutmiskanne Ä 96668 / 3
-
26.10.2006Muutmiskanne Ä 96668 / 2
-
10.03.2006Esmakanne Ä 96668
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |