Vanman osaühing
Registrisse kantud 11229734Vanman osaühing (registrikood 11229734) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 6 055 eurot ja puhaskasum -922 eurot, bilansimaht 20 399 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Veski. Juhatuse liige on Indrek Veski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.03.2006 (20 a 7 k) · Purde tn 39, Tartu linn, 50106
Registriandmed KMKR EE101034661 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101034661
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,2 % | 2024: 20,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,5 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +11,9 % | 2024: −37,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −23,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 055 | 5 410 | 8 600 | 10 856 | 15 874 | 23 549 | 24 253 |
| Puhaskasum | -922 | 1 118 | -469 | 860 | 140 | 1 792 | 6 227 |
| Käibevara | 20 399 | 21 161 | 20 257 | 20 141 | 18 602 | 21 596 | 16 296 |
| Põhivara | 0 | 159 | 333 | 530 | 1 232 | 1 079 | 1 608 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 399 | 21 320 | 20 590 | 20 671 | 19 834 | 22 675 | 17 904 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 388 | 0 | 23 | 3 005 | 26 |
| Omakapital | 20 399 | 21 320 | 20 202 | 20 671 | 19 811 | 19 670 | 17 878 |
| Kasumimarginaal | -15,2 % | 20,7 % | -5,5 % | 7,9 % | 0,9 % | 7,6 % | 25,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 399 € · 100,0 %
- Omakapital 20 399 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 432 € | 0 € | 1 800 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 036 € | 0 € | 5 620 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 43 € | 0 € | 1 195 € | 0 |
| IV kv 2024 | 431 € | 0 € | 2 250 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20034906 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20034906 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20034906 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20034906 / 4
-
22.08.2011Muutmiskanne Ä 20034906 / 3
-
25.12.2008Muutmiskanne Ä 34906 / 2
-
09.03.2006Esmakanne Ä 34906
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |