LANSREF OÜ
Registrisse kantud 11229792LANSREF OÜ (registrikood 11229792) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Õssu küla, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 90 817 eurot ja puhaskasum 3 618 eurot, bilansimaht 29 569 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nadežda Lopatina. Juhatuse liige on Nadežda Lopatina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.03.2006 (20 a 7 k) · Kesa tee 41, Õssu küla, 61713
Registriandmed KMKR EE101054201 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101054201
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 2024: -8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 46,2 % | 2024: -233,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,5 % | 2024: 13,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −21,6 % | 2024: −17,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 817 | 115 905 | 139 763 | 85 059 | 223 738 | 229 835 | 106 597 |
| Puhaskasum | 3 618 | -9 840 | -36 063 | 5 573 | 13 126 | 9 381 | 10 439 |
| Käibevara | 29 569 | 30 218 | 26 548 | 47 921 | 41 850 | 51 888 | 27 555 |
| Põhivara | 0 | 0 | 40 079 | 16 528 | 22 361 | 28 194 | 17 489 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 569 | 30 218 | 66 627 | 64 449 | 64 211 | 80 082 | 45 044 |
| Kohustised kokku | 21 736 | 26 003 | 52 572 | 14 331 | 19 666 | 42 663 | 17 006 |
| Omakapital | 7 833 | 4 215 | 14 055 | 50 118 | 44 545 | 37 419 | 28 038 |
| Kasumimarginaal | 4,0 % | -8,5 % | -25,8 % | 6,6 % | 5,9 % | 4,1 % | 9,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 569 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 21 736 € · 73,5 %
- Omakapital 7 833 € · 26,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 882 € | 1 869 € | 29 652 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 784 € | 1 878 € | 28 039 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 805 € | 1 882 € | 25 154 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 948 € | 1 882 € | 34 087 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 006 € | 3 297 € | 23 679 € | 2 |
| II kv 2025 | 4 727 € | 3 437 € | 15 058 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 907 € | 3 243 € | 25 628 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 180 € | 3 084 € | 21 090 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 961 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 623 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 884 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 599 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKesa tee 41, Õssu küla, 61713
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 34 295 | 22 284 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 34 295 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20034915 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20034915 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20034915 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20034915 / 5
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 20034915 / 4
-
25.12.2008Muutmiskanne Ä 34915 / 3
-
10.05.2006Muutmiskanne Ä 34915 / 2
-
02.05.2006Muutmiskanne Ä 34915 / M1
-
10.03.2006Esmakanne Ä 34915
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |