Osaühing Ostap
Registrisse kantud 11232162Osaühing Ostap (registrikood 11232162) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Külitse alevik, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõtte ainuomanik on Maarja Ülper. Juhatuse liige on Maarja Ülper. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.04.2006 (20 a 6 k) · Järve põik 5, Külitse alevik, 61702
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,5 % | 2024: -4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | 0 | 20 984 | 29 948 | 8 754 | 2 141 | 6 271 |
| Puhaskasum | -1 541 | -1 971 | 2 658 | 18 226 | 4 009 | -1 886 | 2 045 |
| Käibevara | 39 309 | 39 309 | 39 555 | 35 622 | 21 948 | 16 889 | 24 523 |
| Põhivara | 4 243 | 5 784 | 7 509 | 9 235 | 4 232 | 5 336 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 552 | 45 093 | 47 064 | 44 857 | 26 180 | 22 225 | 24 523 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 451 | 0 | 54 | 466 |
| Omakapital | 43 552 | 45 093 | 47 064 | 44 406 | 26 180 | 22 171 | 24 057 |
| Kasumimarginaal | – | – | 12,7 % | 60,9 % | 45,8 % | -88,1 % | 32,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 309 € · 90,3 %
- Põhivara 4 243 € · 9,7 %
- Omakapital 43 552 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maarja Ülper
- Pokumaa Sihtasutus Juhatuse liige
- MTÜ Kammerkoor Helü Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve põik 5, Külitse alevik, 61702
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.12.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 20035246 / 10
-
31.12.2023Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20035246 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20035246 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20035246 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20035246 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20035246 / 5
-
19.09.2017Muutmiskanne Ä 20035246 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 35246 / 3
-
16.02.2007Muutmiskanne Ä 35246 / 2
-
10.04.2006Esmakanne Ä 35246
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |