Osaühing Metivan

Likvideerimisel 11234876
☆ Jälgi

Osaühing Metivan (registrikood 11234876) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2021. aasta müügitulu oli 60 757 eurot ja puhaskasum -24 697 eurot, bilansimaht 2 875 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 27.04.2006 (20 a 5 k) · Vahtra pst 100, Rakvere linn, 44306

Müügitulu 2021
61 tuh €
↑ 0,0 % vs 2020
Puhaskasum 2021
-25 tuh €
↑ 0,0 % vs 2020
Töötajad
–
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 556 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2021 aruanne esitatud 01.05.2021
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
EMTAK 41201
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2021
2 875 €
↑ 0,0 % vs 2020
Omakapital 2021
-21 961 €
↑ 0,0 % vs 2020

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-50k050k100k150k200k250k201920202021

Tuletatud suhtarvud 2021

Kasumimarginaal -40,6 % 2020: -40,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) – 2020: –
Omakapitali osakaal varadest -763,9 % 2020: -763,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,1 2020: 0,1
Müügitulu kasv 0,0 % 2020: −71,3 %
Näitaja, € 2021 2020 2019
Müügitulu 60 757 60 757 211 559
Puhaskasum -24 697 -24 697 -42 640
Käibevara 2 875 2 875 20 447
Põhivara 0 0 19 323
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 2 875 2 875 39 770
Kohustised kokku 24 836 24 836 37 034
Omakapital -21 961 -21 961 2 736
Kasumimarginaal -40,6 % -40,6 % -20,2 %

Bilansi struktuur 2021

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 2 875 €
  • Käibevara 2 875 € · 100,0 %
Rahastus 2 875 €
  • Lühiajalised kohustised 24 836 € · 863,9 %
  • Omakapital -21 961 € · 0,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,1
Kohustised ÷ bilansimaht 863,9 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Alar Ivanov
Likvideerija · alates 03.05.2021

Tegelikud kasusaajad

Alar Ivanov
Otsene osalus · Eesti · alates 28.10.2018

Osanikud

Faktorinvest OÜ
2 556 € · 100 % · ainuomand · alates 06.02.2025
lõplik omanik: Andrus Räppo 100 %

Isikute teised ettevõtted

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (4)

Skeem
100 %100 %100 %100 %Legalexpert OÜLegalexpert OÜFerialinvest OÜFerialinvest OÜFiscalinvest OÜFiscalinvest OÜFaktorinvest OÜFaktorinvest OÜOsaühing MetivanOsaühing Metivan

Omandistruktuuri metoodika →

Vahtra pst 100, Rakvere linn, 44306

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 0/3 esitatud, 3 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2023 (tähtaeg 30.06.2024), 2024 (tähtaeg 30.06.2025), 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (4 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 06.02.2025
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 11
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 10
  • 03.05.2021
    Lõpetamiskanne Ä 40018575 / 9
  • 19.01.2018
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 8
  • 05.12.2017
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 7
  • 30.08.2016
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 6
  • 29.08.2016
    Muutmiskanne Ä 40018575 / M6
  • 29.01.2016
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 5
  • 22.12.2011
    Muutmiskanne Ä 40018575 / 4
  • 06.12.2011
    Muutmiskanne Ä 40018575 / M4
  • 09.09.2009
    Muutmiskanne Ä 18575 / 3
  • 25.05.2006
    Muutmiskanne Ä 18575 / 2

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2021 01.05.2021 Väikeettevõtja
2020 01.05.2021 Väikeettevõtja
2019 14.07.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –