Osaühing Copees
Registrisse kantud 11236119Osaühing Copees (registrikood 11236119) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus (EMTAK 42211). 2025. aasta müügitulu oli 118 572 eurot ja puhaskasum 21 576 eurot, bilansimaht 234 984 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnu Jõgi. Juhatuse liige on Tõnu Jõgi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.07.2006 (20 a 3 k) · Kotka tn 26, Rakvere linn, 44315
Registriandmed KMKR EE101064864 · osakapital 148 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101064864
- Osakapital
- 148 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,2 % | 2024: 29,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,7 % | 2024: 18,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,4 % | 2024: 95,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −10,8 % | 2024: +10,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 118 572 | 132 989 | 120 597 | 154 641 | 239 223 | 210 487 | 243 746 |
| Puhaskasum | 21 576 | 39 335 | 8 306 | 3 296 | 77 833 | 75 482 | 107 378 |
| Käibevara | 58 238 | 17 838 | 32 266 | 61 869 | 159 009 | 119 531 | 74 116 |
| Põhivara | 176 746 | 207 803 | 238 584 | 208 157 | 125 838 | 129 530 | 116 527 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 234 984 | 225 641 | 270 850 | 270 026 | 284 847 | 249 061 | 190 643 |
| Kohustised kokku | 13 254 | 10 487 | 91 031 | 98 513 | 96 630 | 88 677 | 25 741 |
| Omakapital | 221 730 | 215 154 | 179 819 | 171 513 | 188 217 | 160 384 | 164 902 |
| Kasumimarginaal | 18,2 % | 29,6 % | 6,9 % | 2,1 % | 32,5 % | 35,9 % | 44,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 58 238 € · 24,8 %
- Põhivara 176 746 € · 75,2 %
- Lühiajalised kohustised 13 254 € · 5,6 %
- Omakapital 221 730 € · 94,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42211 Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus põhitegevus 115 306 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 3 266 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 354 € | 1 764 € | 50 158 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 256 € | 268 € | 30 071 € | 2 |
| I kv 2026 | 936 € | 945 € | 1 217 € | 0 |
| IV kv 2025 | 15 645 € | 2 112 € | 59 349 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 664 € | 1 078 € | 44 323 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 442 € | 140 € | 11 015 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 526 € | 0 € | 7 323 € | 1 |
| IV kv 2024 | 17 698 € | 3 612 € | 42 456 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 451 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 588 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 719 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 565 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKotka tn 26, Rakvere linn, 44315
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 478 |
| Toetused kokku | 478 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Rakvere Linnavalitsus · toetus 478 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40018823 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40018823 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40018823 / 3
-
01.04.2010Muutmiskanne Ä 40018823 / 2
-
10.07.2006Esmakanne Ä 18823
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |