Osaühing TEHAS
Registrisse kantud 11242835Osaühing TEHAS (registrikood 11242835) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Miiduranna küla, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 30 414 eurot ja puhaskasum 904 eurot, bilansimaht 12 468 eurot. Juhatuse liikmed on Kärt Hammer, Eero Hammer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.04.2006 (20 a 6 k) · Laineoru tee 1, Miiduranna küla, 74015
Registriandmed KMKR EE101046002 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101046002
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,0 % | 2024: -6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,0 % | 2024: -27,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,7 % | 2024: 65,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +36,9 % | 2024: −57,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 414 | 22 210 | 52 574 | 44 188 | 38 232 | 52 703 | 56 279 |
| Puhaskasum | 904 | -1 518 | -9 789 | -7 849 | 1 961 | 6 760 | -487 |
| Käibevara | 6 614 | 1 682 | 3 898 | 8 813 | 28 103 | 17 998 | 16 954 |
| Põhivara | 5 854 | 6 742 | 7 630 | 8 518 | 0 | 13 339 | 15 055 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 468 | 8 424 | 11 528 | 17 331 | 28 103 | 31 337 | 32 009 |
| Kohustised kokku | 6 026 | 2 886 | 4 472 | 486 | 3 409 | 8 604 | 16 036 |
| Omakapital | 6 442 | 5 538 | 7 056 | 16 845 | 24 694 | 22 733 | 15 973 |
| Kasumimarginaal | 3,0 % | -6,8 % | -18,6 % | -17,8 % | 5,1 % | 12,8 % | -0,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 614 € · 53,0 %
- Põhivara 5 854 € · 47,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 026 € · 48,3 %
- Omakapital 6 442 € · 51,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 126 € | 830 € | 5 418 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 733 € | 758 € | 7 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 784 € | 379 € | 6 510 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 805 € | 0 € | 11 613 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 225 € | 751 € | 4 858 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 663 € | 828 € | 8 275 € | 1 |
| I kv 2025 | 589 € | 0 € | 5 045 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 361 € | 1 002 € | 3 355 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 375 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 277 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 73,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 806 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 532 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eero Hammer
- Mittetulunduslik Tehnovõrkude Ühistu Miidu Tegelik kasusaaja
- Osaühing SHF Osanik
- Osaühing MikuHansu Juhatuse liige
- Betoonitar OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Tallinn International Wine Club Juhatuse liige
-
Mare Hammer
- Osaühing MikuHansu Tegelik kasusaaja
-
Kärt Hammer
- Betoonitar OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaineoru tee 1, Miiduranna küla, 74015
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 819 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Endla Teater · maksed 4 636 €
- SA Eesti Filmi Instituut · maksed 183 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.07.2024Muutmiskanne Ä 10097571 / 14
-
15.02.2024Muutmiskanne Ä 10097571 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10097571 / 12
-
03.09.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / 11
-
10.04.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / 10
-
04.04.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / M5
-
22.03.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / M3
-
30.01.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / 9
-
09.01.2018Muutmiskanne Ä 10097571 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10097571 / 7
-
11.07.2014Muutmiskanne Ä 10097571 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |