Santover OÜ
Registrisse kantud 11243317Santover OÜ (registrikood 11243317) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). 2025. aasta müügitulu oli 38 691 eurot ja puhaskasum -4 477 eurot, bilansimaht 52 298 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Helgar Õitspuu. Juhatuse liige on Helgar Õitspuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.04.2006 (20 a 6 k) · J. Koorti tn 28, Tallinn, 13612
Registriandmed KMKR EE101054984 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101054984
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud ehituspaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,6 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,9 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 2024: 95,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,9 | 2024: 20,5 |
| Müügitulu kasv | +6,0 % | 2024: +16,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 691 | 36 510 | 31 367 | 37 329 | 42 219 | 32 373 | 40 410 |
| Puhaskasum | -4 477 | 493 | -5 401 | 2 498 | 8 031 | -3 036 | 12 142 |
| Käibevara | 47 239 | 49 295 | 50 590 | 54 724 | 57 803 | 49 720 | 55 385 |
| Põhivara | 5 059 | 7 732 | 5 337 | 6 892 | 466 | 1 282 | 2 167 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 298 | 57 027 | 55 927 | 61 616 | 58 269 | 51 002 | 57 552 |
| Kohustised kokku | 2 153 | 2 404 | 1 798 | 2 086 | 1 237 | 2 001 | 2 017 |
| Omakapital | 50 145 | 54 623 | 54 129 | 59 530 | 57 032 | 49 001 | 55 535 |
| Kasumimarginaal | -11,6 % | 1,4 % | -17,2 % | 6,7 % | 19,0 % | -9,4 % | 30,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 239 € · 90,3 %
- Põhivara 5 059 € · 9,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 153 € · 4,1 %
- Omakapital 50 145 € · 95,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 953 € | 0 € | 9 906 € | 0 |
| II kv 2026 | 170 € | 0 € | 6 777 € | 0 |
| I kv 2026 | 570 € | 0 € | 3 024 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 756 € | 1 212 € | 10 741 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 369 € | 1 230 € | 15 650 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 841 € | 1 142 € | 9 288 € | 1 |
| I kv 2025 | 936 € | 605 € | 4 237 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 067 € | 554 € | 7 283 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 318 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 302 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 865 | 1 972 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 865 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubsantover.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10097617 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10097617 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10097617 / 6
-
10.06.2015Muutmiskanne Ä 10097617 / 5
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10097617 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 97617 / 3
-
26.04.2006Muutmiskanne Ä 97617 / 2
-
10.04.2006Esmakanne Ä 97617
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |