OÜ FRAMBUESA
Registrisse kantud 11245791OÜ FRAMBUESA (registrikood 11245791) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 45 203 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Daniel Gonzalez Diaz. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Daniel Gonzalez Diaz. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.2006 (20 a 5 k) · Toom-Rüütli tn 4, Tallinn, 10130
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,8 % | 2024: 5,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 45 024 | 45 024 | 45 024 | 45 024 | 45 024 | 45 024 | 45 024 |
| Põhivara | 179 | 179 | 179 | 179 | 179 | 179 | 179 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 203 | 45 203 | 45 203 | 45 203 | 45 203 | 45 203 | 45 203 |
| Kohustised kokku | 42 575 | 42 575 | 42 575 | 42 575 | 42 575 | 42 575 | 42 575 |
| Omakapital | 2 628 | 2 628 | 2 628 | 2 628 | 2 628 | 2 628 | 2 628 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 45 024 € · 99,6 %
- Põhivara 179 € · 0,4 %
- Lühiajalised kohustised 42 575 € · 94,2 %
- Omakapital 2 628 € · 5,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Avetoro | 7 % | 196 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ Avetoro 7 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10097290 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10097290 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10097290 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10097290 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 97290 / 4
-
28.05.2007Muutmiskanne Ä 97290 / 3
-
17.05.2007Muutmiskanne Ä 97290 / M2
-
07.12.2006Muutmiskanne Ä 97290 / 2
-
21.04.2006Esmakanne Ä 97290
-
30.03.2006Esmakanne Ä 97290 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |