osaühing RIVERMARK
Registrisse kantud 11248815osaühing RIVERMARK (registrikood 11248815) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala jookide serveerimine (EMTAK 56301). 2025. aasta müügitulu oli 584 858 eurot ja puhaskasum 134 784 eurot, bilansimaht 214 578 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Org. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Andres Org. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.06.2006 (20 a 3 k) · Rüütli tn 40, Pärnu linn, 80010
Registriandmed KMKR EE101962526 · osakapital 2 568 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101962526
- Osakapital
- 2 568 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jookide serveerimine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,0 % | 2024: 14,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 74,7 % | 2024: 77,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,1 % | 2024: 73,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,3 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −0,1 % | 2024: +13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +38,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 584 858 | 585 397 | 515 836 | 378 063 | 148 262 | 114 576 | 408 421 |
| Puhaskasum | 134 784 | 83 445 | 80 127 | 97 513 | 19 568 | 13 965 | 50 161 |
| Käibevara | 179 943 | 96 412 | 147 737 | 136 672 | 65 158 | 86 884 | 122 252 |
| Põhivara | 34 635 | 49 604 | 63 404 | 56 873 | 55 531 | 21 867 | 7 700 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 214 578 | 146 016 | 211 141 | 193 545 | 120 689 | 108 751 | 129 952 |
| Kohustised kokku | 34 076 | 38 298 | 41 869 | 19 900 | 24 557 | 32 187 | 47 353 |
| Omakapital | 180 502 | 107 718 | 169 272 | 173 645 | 96 132 | 76 564 | 82 599 |
| Kasumimarginaal | 23,0 % | 14,3 % | 15,5 % | 25,8 % | 13,2 % | 12,2 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 179 943 € · 83,9 %
- Põhivara 34 635 € · 16,1 %
- Lühiajalised kohustised 34 076 € · 15,9 %
- Omakapital 180 502 € · 84,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56301 Jookide serveerimine põhitegevus 576 598 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 8 260 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 913 € | 11 812 € | 126 814 € | 3 |
| II kv 2026 | 33 931 € | 14 564 € | 127 926 € | 3 |
| I kv 2026 | 35 435 € | 17 526 € | 143 150 € | 3 |
| IV kv 2025 | 52 551 € | 16 316 € | 197 550 € | 3 |
| III kv 2025 | 39 857 € | 15 860 € | 128 886 € | 3 |
| II kv 2025 | 39 914 € | 18 598 € | 149 329 € | 3 |
| I kv 2025 | 51 632 € | 16 820 € | 146 538 € | 3 |
| IV kv 2024 | 41 511 € | 15 489 € | 147 411 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 638 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 937 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 26,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 42 271 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 524 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Org
- Helmets MK OÜ Tegelik kasusaaja
- Filjandi OÜ Juhatuse liige
- ORAA OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Filjandi OÜ | 35 % | 875 € | 06.01.2026 | 1 560 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Filjandi OÜ 35 %
Skeem
LEI 254900U5GJ1Y8BO5U702
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 23,1 %
- 24. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 74,7 %
- 68. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Majutus ja toitlustus 9 627 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 30031725 / 11
-
20.03.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30031725 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30031725 / 9
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30031725 / 8
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30031725 / 7
-
03.04.2017Muutmiskanne Ä 30031725 / 6
-
13.01.2012Muutmiskanne Ä 30031725 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 31725 / 4
-
15.08.2006Muutmiskanne Ä 31725 / 3
-
13.07.2006Muutmiskanne Ä 31725 / 2
-
29.06.2006Esmakanne Ä 31725
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |