osaühing YTIC
Registrisse kantud 11249919osaühing YTIC (registrikood 11249919) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala tahkekütuse hulgimüük (EMTAK 46811). 2025. aasta müügitulu oli 82 698 eurot ja puhaskasum -160 eurot, bilansimaht 15 611 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rinat Junusov. Juhatuse liige on Rinat Junusov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.08.2006 (20 a 2 k) · Savi tn 30, Pärnu linn, 80040
Registriandmed KMKR EE101073677 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101073677
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tahkekütuse hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,0 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,6 % | 2024: 60,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −4,6 % | 2024: −41,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 82 698 | 86 692 | 148 420 | 127 343 | 28 729 | 161 939 | 157 963 |
| Puhaskasum | -160 | 116 | 158 369 | -369 | 150 608 | -9 608 | -20 098 |
| Käibevara | 15 611 | 51 952 | 214 931 | 34 375 | 30 731 | 16 711 | 22 238 |
| Põhivara | – | 0 | 78 000 | 248 000 | 283 861 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 611 | 51 952 | 292 931 | 282 375 | 314 592 | 16 711 | 22 238 |
| Kohustised kokku | 12 402 | 20 378 | 11 473 | 159 286 | 161 424 | 14 151 | 19 680 |
| Omakapital | 3 209 | 31 574 | 281 458 | 123 089 | 153 168 | 2 560 | 2 558 |
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 0,1 % | 106,7 % | -0,3 % | 524,2 % | -5,9 % | -12,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 611 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 402 € · 79,4 %
- Omakapital 3 209 € · 20,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 896 € | 507 € | 28 080 € | 1 |
| II kv 2026 | 10 663 € | 624 € | 81 872 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 120 € | 468 € | 54 234 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 271 € | 468 € | 38 520 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 137 € | 468 € | 39 600 € | 1 |
| II kv 2025 | 14 574 € | 624 € | 69 085 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 408 € | 567 € | 42 480 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 373 € | 550 € | 52 110 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 299 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 169 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 360 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 325 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.06.2025Muutmiskanne Ä 30031914 / 14
-
05.06.2024Muutmiskanne Ä 30031914 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30031914 / 12
-
06.04.2021Muutmiskanne Ä 30031914 / 11
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 30031914 / 10
-
14.09.2018Muutmiskanne Ä 30031914 / 9
-
11.09.2018Muutmiskanne Ä 30031914 / M1
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30031914 / 8
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30031914 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30031914 / 6
-
15.12.2011Muutmiskanne Ä 30031914 / 5
-
20.07.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 31914 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |