OÜ TILGU
Registrisse kantud 11256381OÜ TILGU (registrikood 11256381) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus (EMTAK 63102). 2025. aasta müügitulu oli 10 038 eurot ja puhaskasum -2 138 eurot, bilansimaht 35 498 eurot. Juhatuse liige on Raul Tomberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2006 (20 a 4 k) · Sambliku tee 4, Rannamõisa küla, 76901
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,3 % | 2024: 7,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,1 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,8 % | 2024: 74,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +2,8 % | 2024: −36,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 038 | 9 760 | 15 310 | 7 760 | 15 440 | 4 200 | 4 320 |
| Puhaskasum | -2 138 | 699 | 3 307 | -2 027 | 2 929 | 1 409 | 3 800 |
| Käibevara | 7 881 | 10 430 | 8 351 | 4 369 | 5 471 | 1 472 | 26 005 |
| Põhivara | 27 617 | 33 141 | 38 665 | 44 189 | 49 713 | 55 237 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 35 498 | 43 571 | 47 016 | 48 558 | 55 184 | 56 709 | 26 005 |
| Kohustised kokku | 5 382 | 11 317 | 15 461 | 20 310 | 24 909 | 29 363 | 68 |
| Omakapital | 30 116 | 32 254 | 31 555 | 28 248 | 30 275 | 27 346 | 25 937 |
| Kasumimarginaal | -21,3 % | 7,2 % | 21,6 % | -26,1 % | 19,0 % | 33,5 % | 88,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 881 € · 22,2 %
- Põhivara 27 617 € · 77,8 %
- Lühiajalised kohustised 5 382 € · 15,2 %
- Omakapital 30 116 € · 84,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
63102 Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus põhitegevus 6 400 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 3 638 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 69 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 86 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 86 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Tomberg
- Mittetulundusühing Tabasalu Ujumisklubi Tegelik kasusaaja
- Vääna-Jõesuu Surfiklubi Tegelik kasusaaja
-
Janne Mägi
- Mittetulundusühing Eesti Kepikõnni Liit Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSambliku tee 4, Rannamõisa küla, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10098822 / 9
-
02.12.2020Muutmiskanne Ä 10098822 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10098822 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10098822 / 6
-
22.12.2015Muutmiskanne Ä 10098822 / 5
-
18.01.2012Muutmiskanne Ä 10098822 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 98822 / 3
-
30.01.2008Muutmiskanne Ä 98822 / 2
-
23.05.2006Esmakanne Ä 98822
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |