Pelltech OÜ
Registrisse kantud 11259882Pelltech OÜ (registrikood 11259882) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala ahjude, tööstusahjude ja kodumajapidamises kasutatavate püsikütteseadmete tootmine (EMTAK 28211). 2025. aasta müügitulu oli 1 527 963 eurot ja puhaskasum -61 490 eurot, bilansimaht 2 071 208 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Aavo Isak, Priit Kotli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.06.2006 (20 a 4 k) · Sära tee 3, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101058171 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE101058171
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ahjude, tööstusahjude ja kodumajapidamises kasutatavate püsikütteseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,0 % | 2024: 5,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,2 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 2024: 94,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,0 | 2024: 14,5 |
| Müügitulu kasv | −26,8 % | 2024: +65,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 527 963 | 2 088 296 | 1 258 917 | 2 122 783 | 1 732 341 | 1 341 225 | 1 607 371 |
| Puhaskasum | -61 490 | 104 864 | 19 947 | 292 351 | 41 894 | 64 631 | 9 710 |
| Käibevara | 1 447 321 | 1 455 499 | 1 533 187 | 1 464 921 | 1 101 648 | 1 009 245 | 918 034 |
| Põhivara | 623 887 | 666 912 | 691 722 | 713 636 | 760 807 | 819 498 | 880 425 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 071 208 | 2 122 411 | 2 224 909 | 2 178 557 | 1 862 455 | 1 828 743 | 1 798 459 |
| Kohustised kokku | 179 012 | 118 725 | 326 087 | 198 692 | 132 447 | 97 591 | 131 938 |
| Omakapital | 1 892 196 | 2 003 686 | 1 898 822 | 1 979 865 | 1 730 008 | 1 731 152 | 1 666 521 |
| Kasumimarginaal | -4,0 % | 5,0 % | 1,6 % | 13,8 % | 2,4 % | 4,8 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 447 321 € · 69,9 %
- Põhivara 623 887 € · 30,1 %
- Lühiajalised kohustised 161 012 € · 7,8 %
- Pikaajalised kohustised 18 000 € · 0,9 %
- Omakapital 1 892 196 € · 91,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 73 870 € | 70 930 € | 324 339 € | 26 |
| II kv 2026 | 63 806 € | 67 800 € | 300 973 € | 26 |
| I kv 2026 | 87 925 € | 79 488 € | 473 034 € | 26 |
| IV kv 2025 | 75 335 € | 71 459 € | 435 931 € | 25 |
| III kv 2025 | 74 282 € | 71 956 € | 322 390 € | 25 |
| II kv 2025 | 65 338 € | 68 608 € | 328 624 € | 25 |
| I kv 2025 | 158 664 € | 83 053 € | 607 037 € | 25 |
| IV kv 2024 | 94 302 € | 70 535 € | 634 674 € | 26 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 623 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 23 643 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 96,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 108 113 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 749 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aavo Isak
- SB Keskkütteseadmed OÜ Juhatuse liige
- Ühing Kodumaa Tegelik kasusaaja
- Pelletiveski OÜ Tegelik kasusaaja
-
Priit Kotli
- SB Keskkütteseadmed OÜ Tegelik kasusaaja
- Pelletiveski OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Pelletiveski OÜ | 100 % | 5 753 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Pelletiveski OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 7 tk
- 13. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 26,8 %
- 15. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 61 490 €
- 16. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 20,4 a
- 28. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 1 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 6 373 |
| Toetused kokku | 6 373 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 6 373 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPelltech is specialized in the field of pellet burners and pellet boilers. Our mission is promoting the use of renewable energy in the most convenient way.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10099218 / 9
-
27.09.2018Muutmiskanne Ä 10099218 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10099218 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10099218 / 6
-
29.03.2017Muutmiskanne Ä 10099218 / 5
-
27.03.2017Muutmiskanne Ä 10099218 / M1
-
29.05.2013Muutmiskanne Ä 10099218 / 4
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 10099218 / 3
-
07.07.2009Muutmiskanne Ä 99218 / 2
-
02.06.2006Esmakanne Ä 99218
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 08.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |