OÜ PRE Grupp
Registrisse kantud 11260069OÜ PRE Grupp (registrikood 11260069) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 9 000 eurot ja puhaskasum 9 899 eurot, bilansimaht 53 568 eurot. Juhatuse liikmed on Reedik Rööpson, Signe Rööpson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.05.2006 (20 a 5 k) · Puiestee tn 43a, Tartu linn, 50303
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 110,0 % | 2024: 148,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,5 % | 2024: 10,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +200,0 % | 2024: −66,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +52,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 000 | 3 000 | 8 825 | 6 500 | 4 250 | 1 100 | 200 |
| Puhaskasum | 9 899 | 4 464 | 8 768 | 5 703 | 4 204 | 1 053 | 153 |
| Käibevara | 53 568 | 43 669 | 39 419 | 30 591 | 24 888 | 20 684 | 19 631 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 568 | 43 669 | 39 419 | 30 591 | 24 888 | 20 684 | 19 631 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 214 | 154 | 154 | 154 | 154 |
| Omakapital | 53 568 | 43 669 | 39 205 | 30 437 | 24 734 | 20 530 | 19 477 |
| Kasumimarginaal | 110,0 % | 148,8 % | 99,4 % | 87,7 % | 98,9 % | 95,7 % | 76,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 568 € · 100,0 %
- Omakapital 53 568 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 8 800 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 933 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPuiestee tn 43a, Tartu linn, 50303
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20035484 / 7
-
22.01.2018Muutmiskanne Ä 20035484 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20035484 / 5
-
16.06.2011Muutmiskanne Ä 20035484 / 4
-
01.06.2011Muutmiskanne Ä 20035484 / M1
-
08.01.2010Muutmiskanne Ä 35484 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 35484 / 2
-
08.05.2006Esmakanne Ä 35484
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |