HENNARSON OÜ
Registrisse kantud 11260276HENNARSON OÜ (registrikood 11260276) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Põltsamaa linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 34 862 eurot ja puhaskasum 20 700 eurot, bilansimaht 805 584 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivo Tamson. Juhatuse liige on Ivo Tamson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2006 (20 a 5 k) · Tehnika tn 24, Põltsamaa linn, 48103
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 59,4 % | 2024: 43,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,6 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 225,2 | 2024: 14,8 |
| Müügitulu kasv | −4,3 % | 2024: −3,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 862 | 36 444 | 37 907 | 31 077 | 25 773 | 22 483 | 12 557 |
| Puhaskasum | 20 700 | 15 826 | 8 906 | 6 674 | -14 110 | -6 126 | -19 733 |
| Käibevara | 208 500 | 200 049 | 222 618 | 277 128 | 340 238 | 586 970 | 584 748 |
| Põhivara | 597 084 | 597 419 | 597 754 | 598 089 | 528 424 | 338 059 | 484 292 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 805 584 | 797 468 | 820 372 | 875 217 | 868 662 | 925 029 | 1 069 040 |
| Kohustised kokku | 926 | 13 510 | 746 | 486 | 605 | 42 862 | 8 853 |
| Omakapital | 804 658 | 783 958 | 819 626 | 874 731 | 868 057 | 882 167 | 1 060 187 |
| Kasumimarginaal | 59,4 % | 43,4 % | 23,5 % | 21,5 % | -54,7 % | -27,2 % | -157,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 208 500 € · 25,9 %
- Põhivara 597 084 € · 74,1 %
- Lühiajalised kohustised 926 € · 0,1 %
- Omakapital 804 658 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 225,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 408 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 154 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 12 506 € | 1 494 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 332 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 91 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 15 221 € | 4 011 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 58 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 187 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 136 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTehnika tn 24, Põltsamaa linn, 48103
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 336 |
| Toetused kokku | 336 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 336 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20035514 / 6
-
27.03.2018Muutmiskanne Ä 20035514 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20035514 / 4
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 20035514 / 3
-
25.06.2009Muutmiskanne Ä 35514 / 2
-
09.05.2006Esmakanne Ä 35514
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |