PEMOCAR OÜ

Registrisse kantud 11261577
☆ Jälgi

PEMOCAR OÜ (registrikood 11261577) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Igevere küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 76 118 eurot ja puhaskasum -28 004 eurot, bilansimaht 282 371 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 31.05.2006 (20 a 4 k) · Uus-Luige talu, Igevere küla, 62108

Müügitulu 2025
76 tuh €
↓ −58 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-28 tuh €
↑ +5,9 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
11 862 €
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101339748 · osakapital 3 835 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101339748
Osakapital
3 835 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 09.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
EMTAK 01111
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
282 371 €
↑ +35 % vs 2024
Omakapital 2025
119 601 €
↓ −19 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-50k050k100k150k200k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -36,8 % 2024: -16,4 %
Omakapitali tootlus (ROE) -23,4 % 2024: -20,2 %
Omakapitali osakaal varadest 42,4 % 2024: 70,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,8 2024: 2,4
Müügitulu kasv −57,9 % 2024: +64,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −5,2 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 76 118 180 871 109 932 164 978 91 284 99 416 65 007
Puhaskasum -28 004 -29 748 1 781 10 565 6 998 15 772 15 632
Käibevara 231 259 147 235 171 948 74 863 85 831 63 358 43 287
Põhivara 51 112 61 323 134 584 122 304 131 439 128 160 129 845
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 282 371 208 558 306 532 197 167 217 270 191 518 173 132
Kohustised kokku 162 770 60 952 129 178 21 595 52 264 33 510 30 896
Omakapital 119 601 147 606 177 354 175 572 165 006 158 008 142 236
Kasumimarginaal -36,8 % -16,4 % 1,6 % 6,4 % 7,7 % 15,9 % 24,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 282 371 €
  • Käibevara 231 259 € · 81,9 %
  • Põhivara 51 112 € · 18,1 %
Rahastus 282 371 €
  • Lühiajalised kohustised 127 756 € · 45,2 %
  • Pikaajalised kohustised 35 014 € · 12,4 %
  • Omakapital 119 601 € · 42,4 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,8
Kohustised ÷ bilansimaht 57,6 %
Põhivara osakaal bilansimahust 18,1 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
2 630 €
↑ +169 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
01k2k3k4kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 2 630 € 877 € 68 784 € 1
II kv 2026 977 € 877 € 0 € 1
I kv 2026 0 € 855 € 0 € 1
IV kv 2025 0 € 812 € 46 747 € 1
III kv 2025 2 279 € 812 € 29 371 € 1
II kv 2025 0 € 812 € 0 € 1
I kv 2025 3 578 € 780 € 0 € 1
IV kv 2024 3 950 € 718 € 8 684 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)877 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)292 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest33,3 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive3,8 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)22 928 €
Hinnanguline keskmine brutopalk562 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

  • 29.09.2026 11 862,27 €

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Tarvi Toom
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 11.05.2009

Tegelikud kasusaajad

Tarvi Toom
Otsene osalus · Eesti · alates 31.10.2018

Osanikud

Tarvi Toom
3 835 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Uus-Luige talu, Igevere küla, 62108

Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
11 862,27 € (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
05k10k15k20k25k30k2025
Rida, € 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 27 217
Toetused kokku 27 217

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2025

  • Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 27 217 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 20035713 / 7
  • 18.01.2018
    Muutmiskanne Ä 20035713 / 6
  • 29.12.2011
    Muutmiskanne Ä 20035713 / 5
  • 26.12.2011
    Muutmiskanne Ä 20035713 / M2
  • 04.07.2011
    Muutmiskanne Ä 20035713 / 4
  • 07.10.2009
    Muutmiskanne Ä 35713 / 3
  • 04.05.2009
    Muutmiskanne Ä 35713 / 2
  • 27.10.2008
    Toimiku dokumentide kontroll Ä 35713 / M1
  • 31.05.2006
    Esmakanne Ä 35713

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 09.06.2026 Mikroettevõtja
2024 05.06.2025 Mikroettevõtja
2023 06.06.2024 Väikeettevõtja
2022 01.06.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Väikeettevõtja
2020 29.06.2021 Väikeettevõtja
2019 03.06.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –