OÜ LEMRE

Registrisse kantud 11262045
☆ Jälgi

OÜ LEMRE (registrikood 11262045) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 8 592 eurot ja puhaskasum -3 942 eurot, bilansimaht 11 790 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 08.06.2006 (20 a 4 k) · Veski tn 18, Võru linn, 65605

Müügitulu 2025
8 592 €
↓ −41 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-3 942 €
↓ −0,6 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101057813 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101057813
Osakapital
2 556 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 02.07.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mootorsõidukite remont ja hooldus
EMTAK 95311
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
11 790 €
↓ −33 % vs 2024
Omakapital 2025
1 354 €
↑ +5,9 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-5k05k10k15k20k25k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -45,9 % 2024: -26,7 %
Omakapitali tootlus (ROE) -291,1 % 2024: -306,6 %
Omakapitali osakaal varadest 11,5 % 2024: 7,2 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 22,9 2024: 3,7
Müügitulu kasv −41,4 % 2024: −19,0 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −8,1 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 8 592 14 656 18 096 20 841 17 550 13 129 22 448
Puhaskasum -3 942 -3 918 -2 358 -939 -188 -416 231
Käibevara 11 122 16 321 14 821 12 191 13 198 13 866 12 665
Põhivara 668 1 349 2 638 3 673 2 635 197 326
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 11 790 17 670 17 459 15 864 15 833 14 063 12 991
Kohustised kokku 10 436 16 392 16 161 13 927 12 957 10 993 9 505
Omakapital 1 354 1 278 1 298 1 937 2 876 3 070 3 486
Kasumimarginaal -45,9 % -26,7 % -13,0 % -4,5 % -1,1 % -3,2 % 1,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 11 790 €
  • Käibevara 11 122 € · 94,3 %
  • Põhivara 668 € · 5,7 %
Rahastus 11 790 €
  • Lühiajalised kohustised 486 € · 4,1 %
  • Pikaajalised kohustised 9 950 € · 84,4 %
  • Omakapital 1 354 € · 11,5 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 22,9
Kohustised ÷ bilansimaht 88,5 %
Põhivara osakaal bilansimahust 5,7 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 5 901 €
  • 47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük 2 691 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
563 €
↓ −11 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
05001k1,5kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

01k2k3k4kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 563 € 332 € 2 033 € 1
II kv 2026 630 € 330 € 2 211 € 1
I kv 2026 708 € 341 € 3 201 € 1
IV kv 2025 520 € 301 € 1 608 € 1
III kv 2025 1 085 € 658 € 2 324 € 1
II kv 2025 1 030 € 577 € 2 386 € 1
I kv 2025 881 € 676 € 2 660 € 1
IV kv 2024 1 485 € 963 € 3 582 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)188 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)111 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest59,0 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive27,7 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)678 €
Hinnanguline keskmine brutopalk213 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Ain Ermel
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.06.2006
Inga Ermel
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.06.2006

Tegelikud kasusaajad

Ain Ermel
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 02.09.2018
Inga Ermel
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 02.09.2018

Osanikud

Ain Ermel
1 278 € · 50 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Inga Ermel
1 278 € · 50 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Veski tn 18, Võru linn, 65605

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 2 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 731 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 19
  • 27.11.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 15
  • 27.11.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 16
  • 27.11.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 17
  • 27.11.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 18
  • 23.08.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 13
  • 23.08.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 14
  • 18.08.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 11
  • 18.08.2021
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 12
  • 01.12.2020
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 10
  • 03.11.2020
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 9
  • 01.11.2020
    Muutmiskanne Ä 20035784 / 7

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 02.07.2026 Mikroettevõtja
2024 02.07.2026 Mikroettevõtja
2023 01.07.2026 Väikeettevõtja
2022 01.07.2026 Väikeettevõtja
2021 24.09.2022 Väikeettevõtja
2020 28.11.2021 Väikeettevõtja
2019 27.11.2021 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –