OÜ Possaad
Registrisse kantud 11262708OÜ Possaad (registrikood 11262708) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus (EMTAK 64311). 2025. aasta müügitulu oli 137 882 eurot ja puhaskasum 34 222 eurot, bilansimaht 408 226 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arvo Supp. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Arvo Supp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.06.2006 (20 a 3 k) · Heki tn 19, Tartu linn, 50115
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 24,8 % | 2024: 22,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,4 % | 2024: 5,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,0 % | 2024: 88,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +61,7 % | 2024: +75,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 137 882 | 85 290 | 48 541 | 103 182 | 132 019 | 111 364 | 219 028 |
| Puhaskasum | 34 222 | 19 051 | 16 808 | 6 833 | 23 137 | 16 288 | 68 496 |
| Käibevara | 336 917 | 292 065 | 272 914 | 256 066 | 249 113 | 224 526 | 230 738 |
| Põhivara | 71 309 | 81 309 | 81 309 | 81 309 | 81 309 | 81 309 | 80 309 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 408 226 | 373 374 | 354 223 | 337 375 | 330 422 | 305 835 | 311 047 |
| Kohustised kokku | 44 965 | 44 335 | 44 235 | 44 195 | 44 075 | 42 625 | 46 525 |
| Omakapital | 363 261 | 329 039 | 309 988 | 293 180 | 286 347 | 263 210 | 264 522 |
| Kasumimarginaal | 24,8 % | 22,3 % | 34,6 % | 6,6 % | 17,5 % | 14,6 % | 31,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 336 917 € · 82,5 %
- Põhivara 71 309 € · 17,5 %
- Pikaajalised kohustised 44 965 € · 11,0 %
- Omakapital 363 261 € · 89,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 1 050 € | 1 050 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 2 742 € | 2 742 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 692 € | 692 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 2 380 € | 2 380 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 840 € | 840 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 2 147 € | 2 147 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 350 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 350 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Arvo Supp
- osaühing TAVT Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts EXAN Juhatuse liige
- Suru OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ TAVT Kinnisvara Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Suru OÜ | 50 % | 1 278 € | 02.09.2023 | 8 400 €2025 |
| osaühing TAVT | 25 % | 958 € | 01.09.2023 | 9 205 754 €2025 |
| OÜ TAVT Kinnisvara | 25 % | 100 € | 25.06.2024 | 4 350 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Suru OÜ 50 %
-
osaühing TAVT 25 %
-
OÜ TAVT Kinnisvara 25 %
Skeem
LEI 254900IANVGHLHW43E64
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHeki tn 19, Tartu linn, 50115
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.12.2024Muutmiskanne Ä 20035870 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20035870 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20035870 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20035870 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20035870 / 4
-
25.08.2011Muutmiskanne Ä 20035870 / 3
-
26.08.2010Muutmiskanne Ä 20035870 / 2
-
20.06.2006Esmakanne Ä 35870
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |