AltoTech OÜ
Registrisse kantud 11263464AltoTech OÜ (registrikood 11263464) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala turvasüsteemide käitus (EMTAK 80201). Ettevõtte ainuomanik on Villu Teder. Juhatuse liige on Villu Teder. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2006 (20 a 3 k) · Pärnu mnt 48a, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE101071789 · osakapital 2 685 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101071789
- Osakapital
- 2 685 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Turvasüsteemide käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,1 % | 2024: -2,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,4 % | 2024: 19,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | 0 | 623 | 0 | 58 472 | 114 763 | 126 042 |
| Puhaskasum | -155 | -155 | -370 | -407 | -9 675 | -7 099 | 5 556 |
| Käibevara | 37 229 | 37 344 | 37 499 | 38 028 | 38 212 | 79 624 | 67 810 |
| Põhivara | – | – | – | – | 0 | 1 465 | 8 325 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 229 | 37 344 | 37 499 | 38 028 | 38 212 | 81 089 | 76 135 |
| Kohustised kokku | 29 989 | 29 949 | 44 949 | 45 108 | 44 885 | 78 087 | 66 034 |
| Omakapital | 7 240 | 7 395 | -7 450 | -7 080 | -6 673 | 3 002 | 10 101 |
| Kasumimarginaal | – | – | -59,4 % | – | -16,5 % | -6,2 % | 4,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 229 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 18 959 € · 50,9 %
- Pikaajalised kohustised 11 030 € · 29,6 %
- Omakapital 7 240 € · 19,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 80,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 38 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 38 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 38 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.07.2024Muutmiskanne Ä 10100336 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10100336 / 10
-
24.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10100336 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10100336 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10100336 / 7
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10100336 / 6
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 10100336 / 5
-
06.07.2009Muutmiskanne Ä 100336 / 4
-
12.03.2007Muutmiskanne Ä 100336 / 3
-
11.09.2006Muutmiskanne Ä 100336 / 2
-
10.08.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 35976 / 3
-
02.08.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 100336
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |