A.M.A Systems OÜ
Registrisse kantud 11265339A.M.A Systems OÜ (registrikood 11265339) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 46649). 2025. aasta müügitulu oli 47 106 eurot ja puhaskasum -9 762 eurot, bilansimaht 67 904 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aare Randpere. Juhatuse liige on Aare Randpere. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.06.2006 (20 a 4 k) · Mahtra tn 10, Tallinn, 13811
Registriandmed KMKR EE101058045 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101058045
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -20,7 % | 2024: 20,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,4 % | 2024: 24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 2024: 92,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,8 | 2024: 13,5 |
| Müügitulu kasv | −54,5 % | 2024: +13,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 106 | 103 456 | 91 041 | 129 818 | 122 477 | 70 531 | 149 897 |
| Puhaskasum | -9 762 | 20 705 | 16 726 | 6 443 | 13 449 | -8 587 | 40 826 |
| Käibevara | 67 904 | 89 095 | 103 564 | 122 456 | 144 176 | 152 889 | 186 164 |
| Põhivara | 0 | 557 | 1 300 | 0 | 5 242 | 14 229 | 23 216 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 67 904 | 89 652 | 104 864 | 122 456 | 149 418 | 167 118 | 209 380 |
| Kohustised kokku | 4 594 | 6 580 | 1 869 | 3 392 | 2 388 | 956 | 2 373 |
| Omakapital | 63 310 | 83 072 | 102 995 | 119 064 | 147 030 | 166 162 | 207 007 |
| Kasumimarginaal | -20,7 % | 20,0 % | 18,4 % | 5,0 % | 11,0 % | -12,2 % | 27,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 67 904 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 594 € · 6,8 %
- Omakapital 63 310 € · 93,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 106 € | 252 € | 10 271 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 501 € | 1 002 € | 36 177 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 710 € | 309 € | 29 699 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 226 € | 1 002 € | 10 702 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 055 € | 252 € | 37 322 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 270 € | 627 € | 2 575 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 392 € | 1 981 € | 23 989 € | 1 |
| IV kv 2024 | 10 478 € | 2 891 € | 75 395 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 369 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 84 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 424 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 162 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMühlböck Classic Uusimatele standarditele vastav vana, proovitud ja tõestatud kuivatamistehnoloogia, mille kasutamishõlpsus tagab teile ajasäästu ja kõrge ...
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 10099269 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10099269 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10099269 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10099269 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10099269 / 4
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10099269 / 3
-
07.06.2010Muutmiskanne Ä 10099269 / 2
-
06.06.2006Esmakanne Ä 99269
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 22.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |