T&T Auto OÜ
Registrisse kantud 11265569T&T Auto OÜ (registrikood 11265569) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2024. aasta müügitulu oli 101 307 eurot ja puhaskasum 18 270 eurot, bilansimaht 243 615 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Telliskivi. Juhatuse liige on Tarmo Telliskivi. Maksuvõlg on 7 697,64 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.2006 (20 a 4 k) · Siduri tn 7, Tallinn, 11313
Registriandmed KMKR EE101057169 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101057169
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 18,0 % | 2023: 15,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,2 % | 2023: 5,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,5 % | 2023: 93,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,5 | 2023: 15,6 |
| Müügitulu kasv | +38,0 % | 2023: −24,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −3,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 101 307 | 73 432 | 97 313 | 56 172 | 88 519 | 119 613 |
| Puhaskasum | 18 270 | 11 697 | 7 211 | 3 314 | 12 836 | -5 512 |
| Käibevara | 113 733 | 216 749 | 202 052 | 189 329 | 191 240 | 173 348 |
| Põhivara | 129 882 | 1 662 | 2 012 | 2 362 | 2 712 | 3 062 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 243 615 | 218 411 | 204 064 | 191 691 | 193 952 | 176 410 |
| Kohustised kokku | 20 807 | 13 873 | 11 223 | 6 061 | 11 636 | 6 930 |
| Omakapital | 222 808 | 204 538 | 192 841 | 185 630 | 182 316 | 169 480 |
| Kasumimarginaal | 18,0 % | 15,9 % | 7,4 % | 5,9 % | 14,5 % | -4,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 113 733 € · 46,7 %
- Põhivara 129 882 € · 53,3 %
- Lühiajalised kohustised 20 807 € · 8,5 %
- Omakapital 222 808 € · 91,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
25119 Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine põhitegevus 97 977 €
-
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük 3 330 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 452 € | 5 211 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 8 195 € | 4 760 € | 68 413 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 693 € | 2 495 € | 36 972 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 217 € | 1 217 € | 37 599 € | 2 |
| III kv 2025 | 7 680 € | 1 631 € | 17 624 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 144 € | 399 € | 31 947 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 097 € | 706 € | 52 266 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 726 € | 217 € | 28 680 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 817 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 737 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 95,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 670 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 7 697,64 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 283,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Telliskivi
- OSAÜHING VIHUR-AUTO Juhatuse liige
- Spordiklubi ACE Motorsport Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 7697.64 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10099296 / 9
-
05.07.2018Muutmiskanne Ä 10099296 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10099296 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10099296 / 6
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10099296 / 5
-
30.01.2015Muutmiskanne Ä 10099296 / 4
-
23.04.2012Muutmiskanne Ä 10099296 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 99296 / 2
-
07.06.2006Esmakanne Ä 99296
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 06.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |