E-24 OÜ
Registrisse kantud 11266511E-24 OÜ (registrikood 11266511) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 39 994 eurot ja puhaskasum -21 186 eurot, bilansimaht 795 183 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnis Vilu. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Tõnis Vilu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2006 (20 a 4 k) · Lucca põik 9, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -53,0 % | 2024: 117,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,1 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,1 % | 2024: 85,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 31,4 | 2024: 38,2 |
| Müügitulu kasv | +7,6 % | 2024: −4,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 994 | 37 184 | 39 058 | 16 070 | 16 494 | 17 430 | 862 |
| Puhaskasum | -21 186 | 43 811 | 35 882 | 10 815 | 74 856 | 31 399 | -992 |
| Käibevara | 322 756 | 326 653 | 394 536 | 372 660 | 381 402 | 405 406 | 385 309 |
| Põhivara | 472 427 | 508 910 | 285 210 | 272 946 | 253 406 | 154 527 | 143 223 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 795 183 | 835 563 | 679 746 | 645 606 | 634 808 | 559 933 | 528 532 |
| Kohustised kokku | 110 249 | 118 442 | 3 320 | 62 | 79 | 60 | 58 |
| Omakapital | 684 934 | 717 121 | 676 426 | 645 544 | 634 729 | 559 873 | 528 474 |
| Kasumimarginaal | -53,0 % | 117,8 % | 91,9 % | 67,3 % | 453,8 % | 180,1 % | -115,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 322 756 € · 40,6 %
- Põhivara 472 427 € · 59,4 %
- Lühiajalised kohustised 10 272 € · 1,3 %
- Pikaajalised kohustised 99 977 € · 12,6 %
- Omakapital 684 934 € · 86,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 31,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 946 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 551 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 753 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 257 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 67 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 795 € | 117 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 1 251 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 34 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 649 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tõnis Vilu
- ELU ON KUNST OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- BROKER OÜ Osanik
- Installium OÜ Tegelik kasusaaja
- Saku vald, Saku alevik, Ülase tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
- Infin Finance OÜ Osanik
- E-School OÜ Juhatuse liige
- Insta Insurance Broker OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Insta Insurance Broker OÜ | 100 % | 2 500 € | 03.09.2023 | 0 €2025 |
| ELU ON KUNST OÜ Maksuvõlg | 47,50 % | 10 714 € | 02.09.2023 | 121 883 €2021 |
| Lucca Tennis OÜ | 11,11 % | 320 € | 01.09.2023 | 8 969 €2025 |
| Upsteem.com OÜ Maksuvõlg | 3,41 % | 9 509 € | 16.08.2023 | 71 719 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
ELU ON KUNST OÜ 47,50 %
-
Lucca Tennis OÜ 11,11 %
-
Upsteem.com OÜ 3,41 %
Skeem
LEI 894500MDF6I8J93LO153 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLucca põik 9, Tabasalu alevik, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10098504 / 13
-
22.11.2019Muutmiskanne Ä 10098504 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10098504 / 11
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10098504 / 10
-
07.03.2017Muutmiskanne Ä 10098504 / 9
-
03.10.2016Muutmiskanne Ä 10098504 / 8
-
11.04.2016Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10098504 / 6
-
11.04.2016Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10098504 / 7
-
05.10.2011Muutmiskanne Ä 10098504 / 5
-
23.09.2011Muutmiskanne Ä 10098504 / 4
-
18.03.2010Muutmiskanne Ä 10098504 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 98504 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |